Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a czym sie roznia D90 od D5000 ?
  2. ale katar meczy
  3. wyglada na to ze tylko My.. a mialo tyle ludzi od nas jechac..
  4. nike: na zlot jedziesz ?
  5. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale naprawde warto
  6. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u Mnie przerabiali klimatronic, jest trochee szerszy wiec go lekko zeszlifowali, nie widac ze bylo cos robione zeby ogladac filmy na dvd potrzebny jest jeszcze jakis dodatkowy modul czy cos, troche to kosztowalo pamietam i nie chcialem :gwizdanie:
  7. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakie watpliwosci ? co do czego ?
  8. Widze ze nowi ludzie na spotach
  9. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    kolego: w Turku jeszcze nie rozpracowalem ludzi zeby na spoty przyjezdzali, malo chetnych, wiecej napewno bedzie wiosna, wiec chyba musimy jeszcze troche poczekac az ktos wiecej sie zainteresuje ale tak czy siak nie trac nadzieji, napewno jakies spoty kiedys beda a w miedzyczasie moge zaprosic na spoty do Pzn :gwizdanie:
  10. a Ja lece do pracy
  11. my też nie na oczy nie widzialem siedzisz w monopolu z zamkniętymi oczami? znam na pamiec gdzie co lezy
  12. my też nie na oczy nie widzialem
  13. popiles czy niewyspany
  14. Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""
  15. Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""
  16. Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""
  17. Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  18. Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  19. Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  20. Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  21. Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/
  22. nie wiem jak długo flaszka się jeszcze w barku utrzyma... :gwizdanie: :naughty: oby szybko poszla [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 18:31_________________________________________________ jak się uda to ja pojadę no Ja mam nadzieje
  23. sam sobie odpowiedziałeś będziesz w niedziele? pracuje, nie mam kaski :gwizdanie:
  24. z listy rezerwowej pojedzie tyle osob, ile osob wypadnie z listy glownej gdy nie zaplaca do dzis :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.