Treść opublikowana przez Adas
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
a czym sie roznia D90 od D5000 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale katar meczy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyglada na to ze tylko My.. a mialo tyle ludzi od nas jechac..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nike: na zlot jedziesz ?- Spociki Łódzkie
ale naprawde warto- Spociki Łódzkie
u Mnie przerabiali klimatronic, jest trochee szerszy wiec go lekko zeszlifowali, nie widac ze bylo cos robione zeby ogladac filmy na dvd potrzebny jest jeszcze jakis dodatkowy modul czy cos, troche to kosztowalo pamietam i nie chcialem :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jakie watpliwosci ? co do czego ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Widze ze nowi ludzie na spotach- SPOTY W TURKU
kolego: w Turku jeszcze nie rozpracowalem ludzi zeby na spoty przyjezdzali, malo chetnych, wiecej napewno bedzie wiosna, wiec chyba musimy jeszcze troche poczekac az ktos wiecej sie zainteresuje ale tak czy siak nie trac nadzieji, napewno jakies spoty kiedys beda a w miedzyczasie moge zaprosic na spoty do Pzn :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja lece do pracy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my też nie na oczy nie widzialem siedzisz w monopolu z zamkniętymi oczami? znam na pamiec gdzie co lezy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
my też nie na oczy nie widzialem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
popiles czy niewyspany- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy serdecznie i zapraszamy do glosowania na nasz Klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/ trzeba tam kliknac w taka ikonke ""- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy i zachecamy do glosowania na nasz klub http://fanklubmoto2010.auto-swiat.pl/audi/audi-a4-klub-polska/- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie wiem jak długo flaszka się jeszcze w barku utrzyma... :gwizdanie: :naughty: oby szybko poszla [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 18:31_________________________________________________ jak się uda to ja pojadę no Ja mam nadzieje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sam sobie odpowiedziałeś będziesz w niedziele? pracuje, nie mam kaski :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
z listy rezerwowej pojedzie tyle osob, ile osob wypadnie z listy glownej gdy nie zaplaca do dzis :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00