Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. zeby brac fakture musisz miec swojego klienta na firme ktora masz... to wtedy nie ma upustu :gwizdanie: wezme u rob77 chyba u TOM77 :gwizdanie: dokladnie hyhy
  2. zeby brac fakture musisz miec swojego klienta na firme ktora masz... to wtedy nie ma upustu :gwizdanie: wezme u rob77
  3. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
  4. eee ale tam faktury nie mozna brac
  5. tylko ze Ja sie nie znam powie Mi przykladowo filtr powietrza pare firm i niby ktora mam wybrac
  6. http://sklep.intercars.com.pl/ to jest ich strona czy inna jakas ? i skad mam wiedziec ktore filtry, jak do mojego silnika sa rozne na stronie
  7. a ktora to jest strona ten intercars ?
  8. wymiane chcialbym zrobic gdzies na miejscu u Mnie, nie chcialbym jechac specjalnie po to do Pzn, oszczedzam troche teraz bo sie wytracilem na nowy sklep jaki to koszt mniej wiecej tych filtrow ?
  9. Pany.. co musze wymienic wraz z wymiana oleju ? jakies filtry cos ? co konkretnego ? i gdzie to zamowic ?
  10. ale jestem zmeczony.. :gwizdanie:
  11. Motul 8100 X-CLEAN 5w-40 bedzie dobry ? moge zamawiac ? :gwizdanie: niech ktos potwierdzi jeszcze
  12. ktory motul do 2.0 TFSI ?
  13. chyba wczesnie juz Kuredu miales dosc ?
  14. najlepszego Kuredu
  15. jak tam po urodzinach? dopiero wstales? urodzin zbytnio nie wyprawialem, nawet nie opilem za bardzo :gwizdanie: teraz sobie piwko spijam a jutro do szkoly sune.. nudy ano tak... teraz co (a wlasciwie ktos) innego Ci w glowie jak tam w ogole sie uklada? raz lepiej raz gorzej, jak to w zyciu
  16. jak tam po urodzinach? dopiero wstales? urodzin zbytnio nie wyprawialem, nawet nie opilem za bardzo :gwizdanie: teraz sobie piwko spijam a jutro do szkoly sune.. nudy
  17. jest tu kto jeszcze ? :gwizdanie:
  18. jakby ktos kiedys jechal trasa Turek-Sieradz przez miejscowosc Dobra to.. Zapraszam do nowo powstalego sklepu monopolowego
  19. A co polecasz? Może Ignaszaka? Ignaszak jest tez niestety do tylka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.