Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Endriu kontra Riddick Bowe Konkret walka jakich mało :kox: Wiele osób mowi o Gołocie teraz, że to pajac itp. a ja zawsze go lubiłem. Pamiętam jak zegarki się w nocy nastawiało żeby wstać na walki Bez względu na wszystko szacun dla Endriu :good: zawsze się o 3 rano wstawało aby kibicować Andrzejowi i tak juz bedzie
  2. to miala byc niespodzianka
  3. tez tam bede, ale kibicowac bede Gołocie
  4. no ok, z liceum jest a hektary ma , albo jakiś komis , muszę wiedzieć co "biere" nie znam jeszcze jej kolezanek :gwizdanie:
  5. no ok, z liceum jest
  6. ma śliczną przyjaciółkę??!! , jak coś pokój mamy razem :polew: :polew: :polew: :polew: ma kolezanke z gim, chetny ? :polew: :polew:
  7. ale dają po cyckach :polew: :polew:Adaś nie bądź żyła , dej no poznać twą oblubenicę :naughty: narazie sie poznajemy, daj Nam troche czasu, moze na zimowym zlocie zobaczysz
  8. u Mnie w Turku takie jedno jezdzi [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 10:30_________________________________________________ nie specjalnie nie dodaje, bo takie zwyrole jak Ty tylko na to czekaja :polew: :polew:
  9. przywieź,przywieź. zrobię jej małą sesję.... fotograficzną. [br] a zdjecia dostane za rok ?
  10. Ona woli spacery na nozkach niz autem jezdzic znowu gimnazjum? no comment! :polew: :polew:
  11. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Powiem Ci Adam ,ze duzo nie brakowalo... bo bilety mialem juz w recach jak bysmy sie zgadali to mozna by bylo jechac 2 autami Trzeba bylo sie wczesniej zgadac... Bilety niestety oddalem kuzynowi tak btw to ja bileciki kupilem za 75 zl kilka tygodni temu. Podobno zdrozaly ? ;> a ktore miejsca miales ? nie wiem czy byles juz na takiej walce, Ja raz bylem i widzialem jakie ludzie miejsca mieli Ja mam takie w miare, posrednio cenowo, chociaz Ja troche przeplacilem bo dopiero Je kupilem bo za pozno sie dowiedzialem o walce :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 10:16_________________________________________________ano moglibysmy nawet jednym autem jechac, bo Ja teraz tylko z bratem jade :gwizdanie:
  12. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Ja w sobote na Gołote jade a w niedziele szkola

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.