Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. podaj mi adres tego IC i nazwisko kolesia .... załatwiam im w 3 sekundy zwolnienie z pracy 1 os poleciała w tym tygodniu z podolan za taki sam numer gadalem z kolesiem przez gg, gg wzialem ze strony IC z dzialu kontakt, numer gg: 8072651, co mam dalej zrobic, umowilem sie na wizyte w warsztacie ktory wspolpracuje z IC i juz mam po takich hujowych cenach brac czy co
  2. mowie kolesiowi w intercars numer klienta a On Mi mowi ze nie ma rabatow na ten numer i Mi tylko mowi ze moze zaproponowac cene po 10 % rabacie
  3. ale chyba wystarczy jak w intercars podam model i rok auta ? to Oni beda wiedzieli ?
  4. a skad mam wiedziec ktore zamowic
  5. zarowek nie szuka sie na stronie, tylko w sklepie albo hurtowni. slyszales o urzadzeniu zwanym telefonem? musisz jeszcze wiedziec czy mas d1s czy d2s nie mam pojecia co to za oznaczenia
  6. nie moge na stronie znalezc tych zarowek
  7. w intercars takie osramy sie kupi ? barwa swiatla bedzie identyczna jak teraz mam ?
  8. ale pocieszenie [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 13:53_________________________________________________ castrola
  9. może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: niemozliwe, powiedziala Mi ze jedna godzine beda robic aso mieli rację chyba - pw poszło ale kicha, tyle kasy
  10. może to cena z wymianą 250 żarówa i resztę za rozbiórkę auta :gwizdanie: niemozliwe, powiedziala Mi ze jedna godzine beda robic
  11. Musa: z serwisie Mi powiedzieli ze zarowka do mojego ksenona kosztuje 700-800 zl, czemu az tyle, pisales ze 250
  12. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  13. Jade kupic jakies piwka
  14. przywiez zarowke do poznania taki kawal
  15. no ale to musisz sie zdecydowac czy nie pojechales dlatego, ze miales swiadomosc czy dlatego ze nie mogles. najlatwiej sie czepiac dla Mnie to problem nie byl, osobiscie nie pojechalem bo plany finansowe Mi sie zmienily
  16. pewnie zarowka. mozna vag-a podpiac, padajaca przetwornica z reguly daje blad bede musial do Kalisza jechac zeby Mi wymienili [br]Dopisany: 27 Marzec 2010, 19:22_________________________________________________predzej bym sie napil
  17. mam ostatnio jakies nerwy
  18. btw. dziwne ze swieci ci na rozowo. moze dode podwoziles? wczesniej Mi troche mrugala czasem, zarowka, nie doda
  19. zarowka ori osram 250. niby ori z kieszeni na gieldzie 100 przetwornica ori uzywana 250 (moze pasc) ori nowa 500 dzieki Musa wymienić, najlepiej oba... takie rady to wiesz gdzie mozesz sobie wsadzic
  20. jakie koszta w obu przypadkach ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.