Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Niezla dziupla pod piasecznem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh , 1,5 mln, ...

Opublikowano

słyszałem dzisiaj z rana w RMF FM

Opublikowano
  • Autor

ale z astonem albo x5 czy x6 mogla by byc niezla wtopa ani hajsu ani auta... pewnie byly by wystawione jako okazja albo sprzedam pilnie :)

Opublikowano

Audi nie kradli bo nie potrafią :polew:

Opublikowano

heh BMW zawsze jakiś dresik by kupił okazyjnie, dodali by mu szklane drzwi żeby paski było widać :)

Opublikowano

na takie bmw to pewnie raczej dres by nie bylo stac, oni smigaja tylko takimi 18-sto letnimi :gwizdanie:

Opublikowano

po okazyjnej cenie?? tatuś da , koledzy pożyczą, nie mam na myśli tych dresów co siedzą na placu zabaw z piwkiem :), tylko takich co to płaczą jak im ciężko żyć mając tylko 2 tysie kieszonkowego.

Opublikowano

narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed: :decayed:

Opublikowano

Czesci do takiego X5 czy X6 tez sa potrzebne.... chociaz szkoda byloby ciac takiego furaka.

Opublikowano

narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed: :decayed:

:D

Ciekawe jakby sprzedali Astona..ktoś jak wywala set tysięcy to sprawdza go w najdrobniejszych szczegółach :mysli:

Opublikowano

[

narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed: :decayed:

:D

Ciekawe jakby sprzedali Astona..ktoś jak wywala set tysięcy to sprawdza go w najdrobniejszych szczegółach :mysli:

chyba że był krojony na zlecenie i np. miał jechac do Rosji ... :gwizdanie: Takie drogie furmanki to głownie na zamówienie . na allegro czy otomoto raczej nie sprzeda :kox:
Opublikowano

dobry prawnik i nic sie wlascicielom takiej dziupli nie stanie.. ani wiezienia ani nic

Opublikowano

[

narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed: :decayed:

:D

Ciekawe jakby sprzedali Astona..ktoś jak wywala set tysięcy to sprawdza go w najdrobniejszych szczegółach :mysli:

chyba że był krojony na zlecenie i np. miał jechac do Rosji ... :gwizdanie: Takie drogie furmanki to głownie na zamówienie . na allegro czy otomoto raczej nie sprzeda :kox:

Też tak myślę, auta za tę cenę są kradzione albo na zlecenie, albo ma ktoś papiery od spalonego/całkowicie skasowanego i potrzebuje auta do papierów :)

Opublikowano

narzędzie służące do legalizacji pojazdów... marki bester :decayed: :decayed:

:D

Ciekawe jakby sprzedali Astona..ktoś jak wywala set tysięcy to sprawdza go w najdrobniejszych szczegółach :mysli:

:polew: :polew: :polew: zdziwiłbyś się grubo, oj grubo... gwarantuję Ci... :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Najlepsze, że gość którego złapali to płotka i cały proceder będzie działał dalej, tylko w innej dziupli.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.