Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Spociki Łódzkie
jak tam Miśki ? o której wczoraj do domu dojechaliście ? Ja po 20 byłem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa... siemanko... szkoda, ze wczoraj nie bylo wiecej chetnych na zdjecia... ale nastepnym razem sobie odbijemy... ew. zapraszam do siebie ...z przyjemnoscia popstrykam chetni by byli ale pora pozna byla i pogoda wczesniej tez nie dopisywala, to ani polerki auta nie bylo ani nic :gwizdanie: a do siebie tzn na pomorze ?- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
dawać foty :naughty: :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dojechałem raz dwa, na autostradzie to wiadomo 190 nie schodziło, ale później jeszcze 20 km poza autostradą :gwizdanie: pije już piwko u brata Bart-S ale wciąż czuje mało KM.. :gwizdanie:- ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
Ja byłbym za tym, żeby organizatorzy najpierw sami opisali swoje niedociągnięcia w organizacji i oczywiście to co też "wyszło" [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:30_________________________________________________tak czy siak, chciałem podziękować za super zlot, za Wasze towarzystwo i bardzo miło spędzony czas- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Twojej jeszcze nie ma ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie wróciłem wielkie dzięki za zlot idę się zaraz napić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to lecę spać i do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
koncowka numeru tel to 180 ? to bede dzwonil jak cos nie wiem jak jutro z czasem bedzie, dam znac ok ? [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 00:14_________________________________________________widze juz pw nie mam CB- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
troche wczesnie Ja zamierzam wyjechac w granicach 6:30- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S o ktorej wyjezdzasz ?- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
alkohol juz zapakowany do auta :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za 7,5 h jade- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lepiej niech ich tylu będzie bo jakby widzewiacy przyjechali czy cus- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
policjia chyba z całego powiatu sie zjechała na mecz :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154857.0 [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 15:04_________________________________________________eh skubańcze byłeś pierwszy- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
hyhyh- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
wpadnij rano do Poznania to pojedziemy razem w paru- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:polew: :polew: teraz sie smieje, a ciekawe kto bedzie szukal swojego pokoju po osrodku o poznej godzinie Na pewno nie ja.Biorę GPSa :polew: :polew: ta i po pijaku wciśniesz "dom" i bedziesz popierdalał piechotką do Lublina :polew: :polew:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
:polew: :polew: teraz sie smieje, a ciekawe kto bedzie szukal swojego pokoju po osrodku o poznej godzinie- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kto upije prezesa ma u Mnie flaszke- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
zadnych chowanek, wszyscy razem a jak ktos sie schowa to i tak go znajdziemy- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Ale sie ciesze, ze jestesmy razem w pokoju :kox: :kox: chyba jednak bedzie trzeba sie przejsc do domku nr 8 :gwizdanie: tak mysle czy nie lepiej wziac dla Was 0,7-ki ? - Spociki Łódzkie