Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. LUKAS, a nie zrobiłeś może jakiegoś zdjęcia na lotnisku mojej A4 na blachach PTU ? :gwizdanie: czarne B7 sedan
  2. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak tam Miśki ? o której wczoraj do domu dojechaliście ? Ja po 20 byłem :gwizdanie:
  3. aaa... siemanko... szkoda, ze wczoraj nie bylo wiecej chetnych na zdjecia... ale nastepnym razem sobie odbijemy... ew. zapraszam do siebie ...z przyjemnoscia popstrykam chetni by byli ale pora pozna byla i pogoda wczesniej tez nie dopisywala, to ani polerki auta nie bylo ani nic :gwizdanie: a do siebie tzn na pomorze ?
  4. dawać foty :naughty: :naughty:
  5. no dojechałem raz dwa, na autostradzie to wiadomo 190 nie schodziło, ale później jeszcze 20 km poza autostradą :gwizdanie: pije już piwko u brata Bart-S ale wciąż czuje mało KM.. :gwizdanie:
  6. Ja byłbym za tym, żeby organizatorzy najpierw sami opisali swoje niedociągnięcia w organizacji i oczywiście to co też "wyszło" [br]Dopisany: 05 Wrzesień 2010, 20:30_________________________________________________tak czy siak, chciałem podziękować za super zlot, za Wasze towarzystwo i bardzo miło spędzony czas
  7. Twojej jeszcze nie ma ?
  8. właśnie wróciłem wielkie dzięki za zlot idę się zaraz napić
  9. to lecę spać i do jutra
  10. koncowka numeru tel to 180 ? to bede dzwonil jak cos nie wiem jak jutro z czasem bedzie, dam znac ok ? [br]Dopisany: 03 Wrzesień 2010, 00:14_________________________________________________widze juz pw nie mam CB
  11. troche wczesnie Ja zamierzam wyjechac w granicach 6:30
  12. Bart-S o ktorej wyjezdzasz ?
  13. alkohol juz zapakowany do auta :naughty:
  14. za 7,5 h jade
  15. lepiej niech ich tylu będzie bo jakby widzewiacy przyjechali czy cus
  16. policjia chyba z całego powiatu sie zjechała na mecz :polew:
  17. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=154857.0 [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 15:04_________________________________________________eh skubańcze byłeś pierwszy
  18. wpadnij rano do Poznania to pojedziemy razem w paru
  19. :polew: :polew: teraz sie smieje, a ciekawe kto bedzie szukal swojego pokoju po osrodku o poznej godzinie Na pewno nie ja.Biorę GPSa :polew: :polew: ta i po pijaku wciśniesz "dom" i bedziesz popierdalał piechotką do Lublina :polew: :polew:
  20. :polew: :polew: teraz sie smieje, a ciekawe kto bedzie szukal swojego pokoju po osrodku o poznej godzinie
  21. kto upije prezesa ma u Mnie flaszke
  22. zadnych chowanek, wszyscy razem a jak ktos sie schowa to i tak go znajdziemy
  23. Ale sie ciesze, ze jestesmy razem w pokoju :kox: :kox: chyba jednak bedzie trzeba sie przejsc do domku nr 8 :gwizdanie: tak mysle czy nie lepiej wziac dla Was 0,7-ki ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.