Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. dodane nie wierzysz w pojemność audiczki ? na miejscu dostępne, najlepiej koło początku zlotu
  2. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=179586.new#new
  3. Jak co zlot, alkohole do kupienia u Mnie po eleganckich cenach Finlandia 0,50L - 30 zl Finlandia 0,70L - 40 zl Wyborowa 0,70L - 26 zl Johnnie Walker Red 1L - 55 zl Jack Daniel`s 0,70L - 77 zl Ballantines 0,70L - 47 zl te cenki tak na szybko, propozycje innych alko mile widziane wtedy dodam do cennika, proszę się mniej więcej określić kto ile by wziął Konkretne zamówienia proszę na PW Zapraszam
  4. jak co zlot mam zrobić cennik na połówki czy siódemeczki ? :gwizdanie:
  5. lepiej % kupować gdzies indziej :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    niech żyje klub bedroom dawno już tak nie popiłem, a jakie ceny cholera jasna
  7. lekki chillout
  8. Ja używam takiego zestawu http://www.logitech.com/pl-pl/keyboards/keyboard-mice-combos/devices/4678
  9. w pracy na kacu, coś okropnego
  10. Iverson mordo Ty Moja, wreszcie się z Tobą napiję :naughty: :naughty:
  11. LED-y w B5, co za kicz
  12. jako niektórych, masz na myśli 90% ?
  13. Ja ? do 22 pracuje, później nadrabiam picie
  14. i jaki rezultat ?
  15. wentyl: jedziesz na zlot ?
  16. a Ty to kto :decayed:
  17. i do pracy
  18. uff.. skończyłem właśnie 12h pracy
  19. a miales pracowac? a jak nie miałem, Ja codziennie pracuje od rana do wieczora/nocy :gwizdanie:
  20. uff.. wreszcie po pracy
  21. wódę sprzedawał a co innego
  22. Ja w święta będę w pracy :gwizdanie:
  23. Adas odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  24. Nie wiem skąd u Ciebie to zdziwienie, Moje 2.0 TFSI pali średnio nie mniej niż 13, głównie po mieście. po pierwsze Turek to nie miasto, po drugie Twojego szrota nie biore pod uwagę a co do korków warszawskich to wszystko rozumiem ale nie moge zrozumieć że335i bmw pali w podobnych warunkach tyle samo co wg mnie bardzo oszczędny tfsi byłeś i widziałeś, że miasto sory za OT

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.