Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. tylko się przypominam, bo zlot coraz bliżej
  2. hola hola co tam :gwizdanie:
  3. http://www.youtube.com/watch?v=tm-MS7EbA1c&feature=player_embedded#at=133
  4. a textar-y są dobre ?
  5. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    tez widziałem, prawdopodobnie kupił od kogoś z forum :gwizdanie:
  6. jak tam w Bukowinie ? śnieg się trzyma ?
  7. Polecam film "Triage"
  8. hej coś z datą chyba się zrobiło nie jest to kwiecień wszystko jest ok.,marzec,POMORZE w tym roku nie jedzie do BT,więc robimy se własny zlot może by ktoś od was wpadł Troche późno dajecie znać mi sie wydaje, do BT trzeba było sie zapisać już 2-3 miechy temu a teraz już wiara ma conajmniej zaliczki powpłacane a niektrzy nawet cały zlot nie,nie,to było celowe,żeby nie robić konkurencji dla BT czemu w tym roku pomorze nie jedzie do BT ?
  9. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to kogo to autko ? :gwizdanie:
  10. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dzisiaj na randce byłem w kinie i nie bardzo mogłem :gwizdanie:
  11. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    a co to za zmiana nicka
  12. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kto ma czerwone B5 z ramkami klubowymi ? dzisiaj widziałem przed manufakturą
  13. no Ja teraz filterki wymieniam, klocki też, muszę coś pomyśleć nad tym pokrętłem od świateł i coś Mi jeszcze stuka, może przeguby, nie wiem
  14. muszę trochę podrobić audiczke bo parę rzeczy się nazbierało :gwizdanie:
  15. u Toma wiesz który to? [br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 19:22_________________________________________________ idąc do np IC podajesz model rocznik silnik czy z q czy bez i ci mówią, jak nie powiedzą to sie nie znają i idź gdzieś indziej a są różne firmy ? lepsze i gorsze ?
  16. mam klocki do wymiany, jak sprawdzić jakie mam kupić
  17. byłeś na spocie myślami
  18. dzięki za spota
  19. hej Malutka :gwizdanie: przeprowadziłaś się do Wielkopolski ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.