Treść opublikowana przez Adas
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
Adaś nie wierz im Gdybym ja uwierzył w to co mi o piątku opowiadali :polew: to jeszcze Ja Ci nie mówiłem co robiłeś
-
Spociki Łódzkie
miło również było poznać [br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:54_________________________________________________a tak w ogóle to bry
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
proszę o przypomnienie kto brał ode Mnie wyborową bo układam sobie tą historyjkę piątkową ale za dużo opowiadań
-
SPOTY W TURKU
To musimy się jakoś stryknac, bo nawet te same kolorki mamy [br]Dopisany: 25 Marzec 2011, 22:25_________________________________________________ledwie co z BT wrócił i po mieście śmiga a spota nie ma czasu zrobić... leciałem prosto z Łodzi, bylem u chłopaków na spocie i tam coś się dzieje a u nas? następnym razem Cię widzę na zlocie ogólnopolskim a w międzyczasie można kiedy podjechać na spociki :>[br]Dopisany: 27 Marzec 2011, 23:27_________________________________________________ No to przyjeżdżajcie do nas, nie musicie przecież co tydzień, ale raz w miesiącu byście zajrzeli :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ja chętnie Adasia B7 na żywo jeszcze raz zobaczę :kox: :kox: dobrze, że moją padaczkę miło się ogląda
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w piątek było za grubo, w sobotę umierałem cały dzień zlot udany
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
ciekawe czy coś przyjdzie za kilka miesięcy.. w sumie jeden trochę późno zauważyłem..
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
dawać zdjęcia, bo z piątku nic nie pamiętam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
i już w domku.. uff..- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
jak wyżej- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
nie tak źle, dawaj na letnich :decayed:- Bukowina Tatrzańska 2011 HOT-LINE :)
to zdrowie- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
pewnie, jutro zmieniam na letnie :kox: :>[br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:16_________________________________________________tzn. weźcie linkę jak coś [br]Dopisany: 23 Marzec 2011, 21:17_________________________________________________już się doczekać nie mogę, jadę po piwo, zrobię sobie podkład- Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
będę się gdzieś tam przewijał ale jakby ktoś nie mógł Mnie znaleźć, będę pod telefonem jak coś, nr w assistance parę flaszek będę miał więcej- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
szczegóły na miejscu- Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
a drogi jakie ? czarne?- Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
nie ma tego aż tak dużo :>- Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
a no, już odpisuję :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko, stawiaj flache :decayed:- Cennik Alkoholi - Bukowina Tatrzańska 2011
proszę o PW, żebym nie przeoczył czyjegoś postu w temacie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
NAJLEPSZEGO MŁODZIK :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napisałem czy może przenieść wielkopolskę do budynku A, nie spytałem Was i się pośpieszyłem.. hm ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera wie, wcześniej byliśmy w budynku A, a teraz nas dają na jakieś zadupia [br]Dopisany: 19 Marzec 2011, 15:54_________________________________________________piszemy do Jarko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co sie tak skradasz [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________poweszyl i uciek, no :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:53_________________________________________________Adas pewnie pracujesz ,co? [br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 07:58_________________________________________________spadam do pracy milego dzionka, narson wciąż pracuję, przed chwilą byłem zawieźć panie z sanepidu do sklepu - Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI