Treść opublikowana przez Adas
-
Muzyka w naszych autkach
- YouTube - filmy warte obejrzenia
http://vimeo.com/34019389- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sto lat MADAS !- [INNE] A6 C7 3.0TFSI
chyba jakby chciał inny to by wziął inny :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na trasie, na szczęście nic się nie stało poważnego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
można by kiedyś zrobić cosik, tylko najpierw muszę zrobić prawy bok, bo lekko przetarty jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
teraz mam takie (też stara fota)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też gdzieś miałem to zdjęcie na dysku [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:16_________________________________________________o są- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo parę lat temu robił sesję zdjęciową Mojej audiczki Jego zdjęcie to np to z Mojego avatara jeszcze na starych felgach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 jakoś poszło- SPOTY W TURKU
hehe to ładnie, ładnie pokaż jak mocno przydarty policzek- SPOTY W TURKU
Ja niestety nie.. może Łukasz ? Tomek nie pochwaliłeś się ze zmiany autka na B7 :naughty: poka foty :naughty:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Bartku alkoholu nie braknie- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
to jest tak źle ? :gwizdanie:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
zależy kogo chcesz stracić :polew: :polew:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
napały jedne :decayed:- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: taki sam spontan jak z jazda na wozie :polew: lepiej na wozie niż pod- Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
nie ma czasu szukać, może da ktoś tytuł jakiegoś dobrego filmu, żeby z kobietą obejrzeć ? dzisiaj oglądaliśmy sobie 7 dusz :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
:naughty: będę pamiętał :naughty:- Ciekawe filmy warte obejrzenia
poka- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Łodziaki, co jest ? czemu taka mała ekipa do Bukowiny ? :gwizdanie: - YouTube - filmy warte obejrzenia