Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. http://vimeo.com/34019389
  2. Sto lat MADAS !
  3. Adas odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    chyba jakby chciał inny to by wziął inny :decayed:
  4. na trasie, na szczęście nic się nie stało poważnego
  5. można by kiedyś zrobić cosik, tylko najpierw muszę zrobić prawy bok, bo lekko przetarty jest
  6. teraz mam takie (też stara fota)
  7. też gdzieś miałem to zdjęcie na dysku [br]Dopisany: 21 Luty 2012, 17:16_________________________________________________o są
  8. slo parę lat temu robił sesję zdjęciową Mojej audiczki Jego zdjęcie to np to z Mojego avatara jeszcze na starych felgach
  9. slo: Ja miałem kiedyś podobny dźwięk jak u gościa w tamtym temacie (Twojego nie słyszałem). U Mnie akurat pomogła wymiana zaworu upustowego od turbiny. Drugim objawem u Mnie był też spadek mocy.
  10. a Ja dzisiaj tzn w sumie już wczoraj odpalałem autko w Wawie o 7:30 w temp -19 jakoś poszło
  11. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    hehe to ładnie, ładnie pokaż jak mocno przydarty policzek
  12. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    Ja niestety nie.. może Łukasz ? Tomek nie pochwaliłeś się ze zmiany autka na B7 :naughty: poka foty :naughty:
  13. Bartku alkoholu nie braknie
  14. to jest tak źle ? :gwizdanie:
  15. zależy kogo chcesz stracić :polew: :polew:
  16. napały jedne :decayed:
  17. się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty: taki sam spontan jak z jazda na wozie :polew: lepiej na wozie niż pod
  18. się mówi z Turku nie z Turka :tongue4: i Łodziaki nie nabijać się, na letnim to był spontan z tym tenisem na bosaka :naughty:
  19. nie ma czasu szukać, może da ktoś tytuł jakiegoś dobrego filmu, żeby z kobietą obejrzeć ? dzisiaj oglądaliśmy sobie 7 dusz :gwizdanie:
  20. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :naughty: będę pamiętał :naughty:
  21. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    23-25.03.2012r.
  22. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a, sory :polew:
  23. Adas odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Łodziaki, co jest ? czemu taka mała ekipa do Bukowiny ? :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.