Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Za jakiś czas planuję robić elewację budynku z paneli ALUCOBOND. Jest ktoś w temacie ile konkretnie kosztuje robocizna, materiał itp?
  2. Furka marzenie. Jedynie co bym zmienił to kolor na czarny i te fotele na pełne skóry. Reszta miodzio. Jak to się trzyma na zakrętach? Czuje się prowadzenie? Jakiś czas temu prowadziłem zwykłą A6 C7 3.0 tdi to masakra, w ogóle nie czułem auta. Bujało jak cholera.
  3. Zastanawiam się nad kupnem aparatu amatorskiego, babka z sklepie doradziła Mi Sony SLT-A57. Do tego by dobrać jakiś obiektyw Sigma 18-200. Czy to dobry wybór?
  4. Witam Kumpel bierze udział w konkursie o "Pracę Marzeń" i ma ogromne szanse żeby wygrać. Może przez 2 miesiące reprezentować nasz kraj, a my możemy Mu w tym pomóc ! Wystarczy polubić na facebooku zdjęcie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=465457690138311&set=a.438337219517025.122513.431436386873775&type=1&ref=nf link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/102794149860985/?notif_t=plan_user_invited taka pomoc nic nie kosztuje dzięki w imieniu kumpla i pozdro
  5. miałem spytać o to samo
  6. hyhyhy :decayed::decayed: cóż począć, bardzo się przywiązuję do auta
  7. już wystarczająco się straciło na wartości nowego auta, jeśli coś na oku to takie 2-latki się patrzy ---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:30 ---------- ale planuję jeszcze z 5 lat pojeździć Moją padaką a potem niech marzenia come true
  8. no nie wiem, R8 GT ma 3,6 do 100 i 10,8 do 200
  9. Byłem na tym w kinie. Według Mnie wypadł znacznie poniżej oczekiwań
  10. brakuje to już mocy ---------- Post dopisany at 01:30 ---------- Poprzedni post napisany at 01:25 ---------- Moje najskrytsze marzenie to S6 C7 :slina: po prostu chory jestem na to auto
  11. Ja trochę ubolewam, że na zimę mam 16" ale plus tego jest taki, że bardziej doceniam letnie jak zmieniam na 18"
  12. A jak dowiedzieć się czy poprzedni właściciel wyraził zgodę? (poza zapytaniem właściciela). Czy w firmie Energa będą to gdzieś mieli w historii umów?
  13. Właśnie nie można czytam po forach prawnych co można z tym zrobić ale chyba tylko przez sąd
  14. Mam pewien problem, a mianowicie przez środek Mojej nieruchomości przechodzi w ziemi kabel elektryczny dostarczający prąd do sąsiada. Problemu by nie było ale chce postawić budynek w miejscu gdzie idzie kabel. Po wnioskowaniu do Energa s.a. o usunięcie kolizji, firma ta ustaliła warunki, w których każą Mi ponieść koszty prac i dokumentacji przeniesienia tego kabla poza teren planowanego budowanego budynku. Co robić, żeby wywalczyć, żeby koszty poniosła Energa a nie Ja? Można podobno sprawę w sądzie założyć ale ile czasu to trwa i jakie są szanse wygranej? Czy są ludzie, którzy się zajmują tego typu sprawami?
  15. Ja jeszcze się nie deklaruję ale kto wie
  16. Pewnie, że będę Tak było rok temu filmik bajer może w tym roku się wybierzemy z kumplem na to
  17. jaki Kuba
  18. :slina: cholera, że Mnie tam nie ma
  19. Adas odpowiedział(a) na Adas temat w Wielkopolskie
    z początku było trochę nieczytelne ale już się przyzwyczaiłem
  20. Adas odpowiedział(a) na kuredu temat w Audi A6/S6/RS6
    idealny golas do modów :naughty:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.