Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. moze ktos Cie na wulkanizacji nie lubi :gwizdanie:
  2. sloneczko swieci :kox:
  3. siema mlody powiedz no.. latwo znalezc wjazd do parkingow podziemnych w king krosie ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:52_________________________________________________ pewnie tez pytam [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:53_________________________________________________ nie pada, ale tak jakoś mokro jest po nocy ale będzie git pewnie później u mnie suchutko przydalyby sie jakies auta-szczoty, zeby zamiotly ten piasek z ulic
  4. brzydka pogoda w Poznaniu ? to niedobrze, u mnie narazie ladnie i myslalem ze tez tam dojade z czystym autkiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________dmuchnijcie chmury gdzies na polnoc
  5. cześć Adas jakl tam pifko ?? pycha bylo
  6. :gwizdanie: co sobie gwizdasz :gwizdanie:
  7. uni może nie robi dużuch KM cz Nm ale stawiając obok siebie identyczne auta z vtg,mastersa,compotów i uni to najszebsze auto będze właśne Andrzeja i Andrzej jest bardzo spoko az mi sie nie chcialo wyjezdzac stamtad
  8. Musashi a po podlaczeniu do VAG-a bedzie wiadomo co jest dokladnie na 100% ? :gwizdanie:
  9. dobrze ze przypomniales nawet nie wyjrzalem za okno tez trzeba umyc
  10. nie wiem czy pisac tu z Toba, czy na PW ok to tu a pompa raczej nie ? byloby fajnie jakby to nie pompa - najwiekszy wydatek [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:48_________________________________________________jeden czujnik cisnienia wymieniony, taki nad pompa (zero efektu)
  11. a co sadzicie o oleju MOTUL ? :gwizdanie: ostatnio zostal mi proponowany silnik mam 2.0 TFSI :gwizdanie:
  12. [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 09:01_________________________________________________Musashi w srode mam wizyte w ASO, zobacze co jest grane z ta moja usterka :gwizdanie:
  13. dzieki wielkie Poziek za polecenie Unitronika jestem zadowolony, nawet bardzo tylko wyniku jeszcze nie podam, bo mam cos uszkodzone i najpierw musze naprawic, potem wynik.. :gwizdanie:
  14. widze ze ludziom sie te fele podobaja ja mam chyba nieco inny gust, bo mi tak nie bardzo ale skoro Ci sie podobaja, to bierz
  15. ja u Siebie nie mam statoila :gwizdanie:
  16. dogonimy [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:36_________________________________________________gdzie sie wszyscy podziali ? [br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:46_________________________________________________to ja tez ide :gwizdanie:
  17. Musashi ? to wiesz co jest ? :gwizdanie:
  18. paliwo? ja tam sie nie znam, ale podobno tak
  19. to musiałeś w miarę wolno jechać skoro Ci nie zatrzymali akurat fuksem nie mierzyli, albo mierzyli druga strone a na autostradzie to akurat jechalem spowrotem i jechalem delikatnie
  20. bede, jezdzic sie da, ale delikatnie no to super ... bardzo się cieszę a ja tak nie lubie delikatnie ja się nauczyłem ostatnimi czasy .... tzn ja tez ale mam diabla za uszami :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.