Treść opublikowana przez Adas
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bo za 3,5 godzinki wstaje :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zgadza się ze mną nie przelewki :gwizdanie: dokladnie... to juz nie te czasy gdzie sie przelewalo ze szkla do plastiku zeby kaucji za butekle nie placic :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
cos sie romowa nie klei :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ja wczoraj pilem swojej roboty wodke, tzn kumpla roboty nalewalismy z 5-litrowej butli pod koniec polowa szlo do kieliszka a polowa obok haha :decayed:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to zalatwimy takie same etykiety i ponaklejamy :kox: :polew: :polew: a zawartosc.. po trzecim kazdy bedzie widzial jedna zawartosc - taka sama
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
oj nie wiem czy będą pili to co ja bo My pijemy siki weroniki
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to zalatwimy takie same etykiety i ponaklejamy :kox: :polew: :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Trzeniu wiadoma sprawa ....w piłkę też a po meczu wymiana szalików cholera.. a Ja nie mam szalika, to czapke tam.. a nie.. tez nie mam :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
madasek gdzies jestes, cos tak umilkl
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
kto teraz mobilny jest i podrzucilby mi jakies piwko, bo jak zwykle braklo, a z uplywem butelek coraz wieksza ochota.. no i jeszcze ten temat o alkoholu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
asolut mocno podrozal przez ostatnie pol roku :gwizdanie: przyczyna bylo przejecie przez grupe wyborowa ;p no i podwyzki noworoczne swoja droga :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2009, 23:27_________________________________________________ pilka metalowa ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Whisky albo Gorzka i vice versa .. + coke ja bym preferowal moze fin limonke albo cus :gwizdanie: kazdy bedzie mial chyba swoja flache i sobie nalewal :polew: :polew: madas widze podobne gusta :kox:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Urwisy Wy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ktory Adas bo Nas wielu
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a ja szef szefow cwaniakow
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oh moja glowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mialem cholerka juz dzisiaj nie pic kumpel dzwoni i mowi: "wyjdz przed dom, to cos Ci pokaze", wychodze, wsiadam do jego auta, pytam gdzie jedziemy a On mowi, ze do Niego pic slaby juz jestem mocno...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niech ktos wezmie ten snieg- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na zime :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak chcesz kupic to licytuj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co mnie szpiegujesz :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madasek chetny na felgi ?- [ALL B7] Pakiet stylistyczny ABT
te brewki sa do kitu - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00