Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a zbaczajac z tematu sa znizki dla klubowiczow na bramkach na A2 ? :kox:
  2. na spotach niedzielnych tez tak pijecie ? :kox:
  3. 100 metrow i bym zamarzl
  4. pewnie ze pomoc, jakis sposob na ziewanie ?
  5. a jakis szpec od benzynowcow ? czy Poznan czy Warszawa czy Wroclaw bez roznicy (moze byc i gdzie indziej)
  6. Ni cfaniakuj .. do roboty sie szykuj a faktycznie :decayed: a Ty nie idziesz do roboty jutro ? juz mnie nie ma :gwizdanie:
  7. nie spac Panowie i Panie
  8. a Ja na 5 rano do pracy a jeszcze 1,5 piwka zostalo :kox:
  9. jak wszyscy to wszyscy, tez sobie chlupne
  10. poczakaj pare dni, bede mial na sprzedaz moje letnie aluski 17'' od B7 tylko jeszcze nie wiem ile za nie chciec :gwizdanie:
  11. Ty tez chyba byles kiedys u Pet3ra na paintbalu no nie ? tak , a Ty też byłeś?? , no to fajnie , wpadaj , musisz poznać kolegów w 2007 roku bylem jako jedyne B7 wtedy, ale juz nie pamietam nikogo ;p
  12. Ty tez chyba byles kiedys u Pet3ra na paintbalu no nie ?
  13. apropo spotow, to przyjezdza ktos z poza Poznania ? czy sami Poznaniacy (Poznanianki) :gwizdanie:
  14. dobry pomysl, musze spytac w ASO ile kosztuje, wtedy sie zobaczy, dzieki
  15. zdecydowanie nie :>
  16. hmm a napewno dobrze napisales ? 6,5/45 i 7,0/35 ? a nie czasami 7,0/45 i 6,5/35 ?
  17. Mam taki problem, wiozlem sobie w bagazniku butle oleju do silnika i jakims wielkim niefartem nie byla szczelnie zamknieta. Caly olej wylal sie na wykladzinke w bagazniku. Bylem na myjce, probowali mi to wyprac itp. Nie pomoglo, wciaz jest takie oslizgle od oleju, nie moge nic tam wlozyc bo wszystko staje sie tez takie oslizgle. Co zrobic.. ?
  18. bardzo ladne ) zazdroszcze mocy ) super tylko ta kierownica maks brzydka aluski tez bym zmienil pozdrawiam
  19. dokladnie, ja mam w swoim kolorowy
  20. to jest jego taty ?
  21. a mi wlasnie sie bardzo podoba ;D a co do tej audicy.. czemu tdi ? :> p.s. ladne aluski
  22. No szkoda, alre takie zycie ;-) Dodałem pare nowych zdjątek ;-) zawsze mozna zamienic kierownice
  23. wlasnie nie pojdzie ;P na 5 biegu jest maks obrotow, jak przelacze na 6 to obroty sie zmniejszaja, spalanie mniejsze ale juz wiecej nie chce isc.. bo chyba nie jest problemem ze akurat w 4 osoby jechalem wtedy ? [ Dodano: 01-11-2006, 18:01 ] btw. Bushi - Marek ? ;>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.