Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mów co?.... co chcesz ode mnie wyciagnac ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co wtedy? i pokazemy ze nie tylko w poznaniu maja bilardy i kregle :polew: chyba ze cos innego chcialas a ty co byś chciał? to ja sie Ciebie pytam? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co wtedy? i pokazemy ze nie tylko w poznaniu maja bilardy i kregle :polew: chyba ze cos innego chcialas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co mogę? przyjechac na spot do Turku a z kim mam przyjechać? a z kims chcesz ? to ja się ciebie pytam? mozesz nawet sama
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co mogę? przyjechac na spot do Turku a z kim mam przyjechać? a z kims chcesz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co mogę? przyjechac na spot do Turku [br]Dopisany: 25 Luty 2009, 20:49_________________________________________________a spotkam sie z tymi ktorzy beda w niedziele w Poznaniu na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a konkretne upodobania masz? nie ma selekcji Ty tez mozesz :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok :kox: kto przyjezdza ? a z kim chciałbyś się spotkać? no z Wami udzielajacymi spamerkami :polew: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok :kox: kto przyjezdza ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie widze ze nie ma zadnych spamerow :gwizdanie: kolejny spot ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc spamery :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jadę na zimowych raczej .... ja chyba zmienie letnie na zimowe to ja z zimowych na lodowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
będzie :gwizdanie: szkoda, trzeba bedzie na zimowach przyjechac..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orientuje sie ktos czy w bukowinie bedzie snieg 20 marca ? :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale brzydka piosenka :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18
dopoki samemu jedziesz ? a jak wsiada z 3 osoby jeszcze ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tez uciekam, bo jutro z rana do ASO :gwizdanie: ciao :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bede dumnie reprezentowal Turek :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze ktos przypomniec tak w 5 slowach trase ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok ok sorry nie doczytałem widocznie na ktorej stronie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a madas mnie wliczales do tych 11 ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja Ja z Nimi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to wezme Cie ze soba co jest robiote na tym przegladzie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na poczatek lubie z grubej rury 10 % ? - [B6 AVF] Seryjny zawias a felgi 18