Treść opublikowana przez kamil22
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja sie pisze
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
moze w ta niedziele sie zjedziemy do askany na ostatni pozim czyli na dach hhehe
-
[B5 ADP] Zbyt duże spalanie
tempreratura ma zawsze byc 90c nie wazne jak jezdzisz szybko czy wolno ma stac jak kołek nie ruszac sie
-
[B5 ADP] Brak chłodzenia silnika
kup se lepiej nowy termostat bo przy takich temperaturach jak mówisz rez mógł siasc jak sie gotowała drogi nie jest to lepiej kup nowy
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
na to wyglada a juz tak ciepło sie zrobiło [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 14:42_________________________________________________chłopaki nie dawac sie chy :)ba nie damy sie szczecinowi
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja jestem za [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:20_________________________________________________ej chłopaki co jest nie ma zlotu co tak zamilkoło ;(
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
ja bede chyba wymieniał sterownik w aucie bo to chyba tego jest wina moze juz swoje przezył czas go wymienic sam to zrobie bo juz wymieniałem w mercedesie to jest proste hehhe
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
tez mozna do szczecina ale chyba najpiertw to musimy sie rozwinac w gw bo nas narazie jest mało trzeba ztworzyc grupe
-
[B5 ADP] Problemy z centralnym
ja równierz podłaczam sie do tego tematu taki sam mam proble i mi sie zdaje ze sterownik od centralnego siada ale nie jesem pewien nie grzebałem jeszcze pozdrawiam !!!!!!!!!!!
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
to chłopkai robimy spotkanie w gw i lecim na lipki 7 marca w sobote i razem do lipek polecimy [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 15:53_________________________________________________jak jakis zlot sie szykuje t piscie na mój numer tel785054931 bo bede coraz mniej na forum robote sie ma ale jak bedzie zlocik to wpadne jak dacie znac oczywisci
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
słyszałem ze w lipki wielkie jest zlot tuningowanych aut i palenie gumy 8 marca [br]Dopisany: 02 Marzec 2009, 16:08_________________________________________________trzeba ekipe zebrac i do Zielonej Góry leciec :>
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
było mało aut tylko 5 za mało onas wiedza
-
Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
ja tez bede moje audi to ciemna zielen sedan na aluskach i tablicach FSD jak cos to wołac jak bym zabłodził na parkingu hehhehehe- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
no i super- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
mi tam obojetne jak bedzie 1marca to niech bedzie pozdrowianka- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
odbedzie sie 22lutego w gw w askanie ale cos dochodza słuchy ze maj przełozyc na 1 marca- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
mam nadzieje ze gw sie zbierze hehheh darmo zeby nie przyjerzdzac- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
no tez prawda za duzo za 15 min roboty- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
a ja proponuje aj by słonce swieciło i ładna pogoda by była to Parking TESCO przy wylocie na szczecin a ja nie to niech bedzie askana bo tam wiadomo na głowe nie pada- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
chodzi mi o alary i radia ale czczegulnie o alarmy i cos z tuningu troszke zmienic auto wielkie dzieki:)[br]Dopisany: 05 Luty 2009, 19:43_________________________________________________a i czekam na wiadomosci o zlocie- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
witam mam pytanie sorki ze z tego działu ale widze ze tu ludzie sa z gw to atwiem do rzeczy szukam sklepu tuningowego i oraz sklepu z car audio chodzi mi bardzo o sklep tuningowy a i o slep z radiami i alrmami do aut wiecie gdzie to sie znajuduje na jakich ulicach był bym wdzieczny za informacjie- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
sorki nie do 1.6 a jest w nich jakas róznica [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 20:11_________________________________________________ale chba jest bo napewno wiekszy jest [br]Dopisany: 04 Luty 2009, 20:11_________________________________________________no to ustalono kiedy zloci bedzie- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
mam dwie to moge porzyczyc ale ja mieszkam koło strzelec krajenskich- Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki
15 :>[br]Dopisany: 04 Luty 2009, 17:46_________________________________________________ale uwazam tak samo jak kolega Luqas26 zeby ciepło było to po miescie by sie przejechało :> - Gorzów Wlkp Zlociki i Spociki