-
Odp: [B5 AWT] Nagar w zaworku regulacji ciśnienia
Moze robiles krótkie trasy w te mrozy taka maź moze sie wtedy robic. A co do wolnych obrotów wyczysc przepustnice i oczywiscie nie zapomnij o adaptacji. zobacz też czy ta rurka odmy szczelna
-
Odp: [B5 AWT] Nagar w zaworku regulacji ciśnienia
Dv do twojego silnika ma numer 06A145710P
-
Odp: [B5 AWT] Nagar w zaworku regulacji ciśnienia
To nie jest zawór upustowy
-
[B5 AEB] Błąd VAG. Zawór N75.Prosze o pomoc
sprawdź kostke , u mnie było to samo okazało sie jeden przewód był wyrwany
-
[B5 AEB] Czy można jeździć z uszkodzoną turbiną
kat-katalizator
- xxx
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
No w sumie to i ja mam niedaleko do Płońska też bym może sie zjawił
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Tez postaram dotrzec..
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błedów
Dzięki kolego za pomoc zrobię jak mówisz. Niedawno mialem problem z N75 wywalalo błąd kupiłem nowy wymieniłem i znów to samo okazalo sie ze kabelki w kostce były wyrwane i wtedy byl tez błąd 00515 który skasowałem i sprawdzałem z miesiąc temu 0 błędów ,dziś podlaczylem i wywaliło te 3 błędny
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błedów
Aha dzięki. A te błędy? Ten ostatni chyba związany z przepustnica?
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błedów
Wiem że nastawnik ale chyba jak jest przepustnica zaadoptowana to nie powinien sie zalaczac za kazdym razem? Nie wiem moze sie myle? Moze nie chce sie zaadoptowac?
-
[B5 AEB] Proszę o analizę błedów
Witam podłączyłem dziś samochód po vaga: Wyskoczyły mi 3 błędy: 00515 16706 17967 Nie wiem dlaczego za każdym razem gdy przekręcam kluczyk słychać przepustnice? Była czyszczona i adoptowana ze 3 miesiące temu a problem pojawił się niedawno.Samochód się zachowuje normalnie obroty ok 800 i nie falują. Nie odczułem też straty mocy czy innych niepokojących objawów? Ma ktoś jakieś pomysły?
-
PŁOŃSK / PŁOCK / okolice
Mieszkam w Ciechanowie mam blisko to zajadę o 14:00 .
-
[B5 AEB] Błąd 01262
Dziekuje za odpowiedz. Czyli ten zawor do wymiany tak? Co sie dzieje jezeli jest niesprawny. Podczas jazdy nic niepokojącego się nie dzieje
-
[B5 AEB] Błąd 01262
Dzis podłaczyłem pod vaga wyskoczyl 1 bład: # DTC Error description Status/Cause 1 01262 26 VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 907 557 T Component and/or Version: 1.8L R4/5VT MOTR HS D04 Software Coding: 04001 Work Shop Code: WSC 00000 1 Fault Found: 01262 - Solenoid Valve for Boost Pressure Control (N75) 26-00 - Output Open
radul777
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta