-
[B6 AVF] Prośba o pomoc - jak to zgłosić
Witam wszystkich Mechanizm wycieraczek w moim woziku tak niefortunnie sie złamał ,ze uszkodził podszybie - pokazaly sie pająki na szybie wiec niestety do wymiany jest szyba Tutaj serdeczna prosba - jak mam to zglosc do PZU zeby nie miec zadnych problemów i fochów ze strony ubezpieczyciela Auto zarejestrowane na firme leasingową EFL - pakiet z tego co widze to PZU Komfort dzieki pozdrawiam agent005 [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 10:58_________________________________________________Ok juz wszystko pozytywnie zalatwione - dzieki chłopy za porady na priv - temat do zamkniecia pzdr agent
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Dzieki Piotrcar za wspaniały opis i oszczedzenie lekka reka ze 300 pln W moim przypadku zapiekł sie jeden sworzeń Najwiekszy chyba problem miałem z wyjeciem całego mechanizmu ,niby chciał wyjsc a nie mogł ale udało sie Sworzeń spoko- troche młoteczek troche krecenie w imadełku jesli naprawde sie to delikatnie robi nie ma siły zeby cos uszkodzic no chyba ze ktos chce zrobic wszystko w 15 min Tulejki wyczyszczone sworzeń pociagniety papierem sciernym wszystko wygladało jak z fabryki Na koniec dobry smar ( nie oszczedzac na jakosci) - i jestem przekonany ze spokojnie na kolejne 150 tys km wystarczy pozdr Darek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Siemano Mam prośbe - zabierze ktos z szanownych klubowiczów vag'a na spota we wtorek air bag mnie sie zaswiecił trzeba zdiagnozowac :> dzieki pozdr Darek
-
[ALL B6] Zaprogramowany klimatronik
Witam serdecznie Mam małe pytanko - po włozeniu kluczyka do stacyjki za kazdym razem klimatronik ustawia sie na okreslona temperature Ktos mi powiedzial ze jest jakos zaprogramowany "kluczyk"??? - jak to odkrecic prosze o pomoc dobrzy ludzie ? :> pozdr Darek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Boberek Adas - moge pogadac z Andrzejem (Unitronic) - co w tej kwestii ma do zaproponowania a ja wam polecam Witka...Andrzej jest spec od benzyn
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobra to tego zawodnika mozesz odpuscic - za 2 lub 3 tyg przybywa dla mojego prezesa RS6 - jak mu powiem ze cos szybszego chodzi po stolycy to zapewne przybedzie na zawody pozdr Darek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Poziek w ostatniej chwili usłyszał o Twoim "szarym popierdalaczu" i zesrał sie w gacie - powaznie, bedzie nastepnym razem cos mu tam wypadło w rodzinie [br]Dopisany: 05 Listopad 2008, 13:40_________________________________________________ To kolega od czarnego , zaczipsowanego Avanta ? Tak ten sam Czarny zaczipowany i strasznie ch...wo wyposazony w audio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzieki dla wszystkich za spotkanie - dla tych ktorych poznałem i dla tych co nie zdązyłem :> obiecuje poprawe adaho - flacha za uruchomienie bluetootha dzieki i do nastepnego Darek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BĘDĘ :kox: Poziek - dłubane Biturbo z "trójka" z przodu :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam A nas bedzie dwie sztuki A4 to mła :> + A6 Biturbo mam nadzieje ze nie zostanie zmasakrowany za przybycie ma kilka pytan do mistrzów :> pozdr Darek
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
BLAUPUNKT Brisbane SD48 ALPINE CDE-9872R CLARION DB288RUSB
-
[ALL] Jakie radio CD/MP3 350-400 zl ??
Witaj B8 i pytasz o radio za 400 pln W Twoim aucie gra zdecydowanie lepsze audio ale ok nie czepiam sie :> Alpine,Blaupunkt,Clarion fokusuj sie na te marki pozdr darek
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Zgadzam sie z kolegą - ze wskazaniem na v power shell'a auto jakos lepiej chce jechac Patrz dwa posty wyżej !!!/Cuber
-
[B6 AVF] Montaż radia + głosniki+kable
Boberek prosze napisz co myslisz o zmieniarce MP3 lub kart pamieci do radia "concert" bo generalnie wlasnie o te MP3 mi chodzi :> pozdr darek
-
[B6 AVF] Montaż radia + głosniki+kable
No dobra dzieki za info - wyleczyłem sie z pionnerów - a mozesz napisac w co ewentualnie moge sie zaopatrzyc ?? RNS-E'a tak mysle juz o tym intensywnie "adaho" mnie nastroił pozytywnie Jeszcze małe pytanko - W jakiej cenie montaz RNS-a na miescie ??? dzieki pozdr darek
agent005
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta