Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. alf, teraz doczytałem, tą słuchawkę masz bezpośredio wpiętą pod ext. speaker z tyłu radia?? Tak, żwykła słuchawka z tel. Noki. Przedłużyłem kabel i wisi przy słupku żeby nie plątało się. Radio JFK II, antena Sirio SG 1400 bezpośrednio w dachu. Zero szumów i zakłóceń. Używam tylko RF-gain. alf wrzuć foto jak to wygląda u ciebie na aucie
  2. dobry wątek o saxonie, co nieco się dowiedziałem :decayed: http://www.cb-forum.pl/topics121/saxon-filtry-i-lincz-na-overmaxie-vt12912,30.htm
  3. przeczytaj podwieszony post
  4. CB RADIO FORUM :: Zobacz Forum - Porwnanie radioodbiornikw CB poczytaj sobie, wszystkie odbiorniki które wymieniłeś są tam szczegółowo opisane, wybierz to co tobie pasuje
  5. CB RADIO FORUM :: Strona Główna
  6. od jakiegoś czasu miałem chrapkę na stację lutowniczą jest stabilizator, nawet dość zaawansowany: UNIWERSALNY MODUŁ STABILIZATORA 9V 0,5A
  7. Na razie to zakupię antenę, wystroję, pojeżdżę z tym trochę i wyślę na jakiś przegląd
  8. widzałem to już, ale z tego wynika tylko tyle że radio które dostałem nie jest tak bardzo skopane
  9. ja też ---------- Post dopisany 22-08-2013 at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 17:18 ---------- No i doszło. Stan ładny, wszystko wydaje się działać Będę testował dalej ---------- Post dopisany at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ---------- kondensatora nie ma, filtr ceramiczny LT 455 HTW - ktoś to potrafi zinterpretować?
  10. dużo konkretów nie ma, ale te które są odstraszają
  11. na jakiej podstawie tak twierdzisz?
  12. jeszcze saxon robi te modyfikacje - sprzęt i pojęcie gość ma
  13. która firma tak robi sinad, czy konektor?
  14. no to jaka jest Twoja opinia o modzie z konektora?
  15. POWER-KRIS, to jest zakres modyfikacji z konektora, nie bardzo pokrywa się z tym co napisałeś PRESIDENT WALKER: - wymiana filtra pośredniej na filtr ceramiczny muRata 455IT - mniejsza ilość zakłóceń z sąsiednich częstotliwości - poprawa ASC - nie urywa rozmów - modyfikacja RF Gain (czułości odbiornika) - większy zakres regulacji czułości odbiornika - zwiększenie głębokości modulacji - z 70 do ponad 100% - na życzenie Klienta - montaż filtra Hi Cut - aktywacja przełącznikiem CH9 - filtr obcinający soprany
  16. trochę się twój temat ruszył na tamtym forum
  17. Pain & Gain - Wikipedia, the free encyclopedia
  18. po rejestracji na tym forum co wyżej dałem linka jest od ręki za 740 zł (już po tuningu), warto skorzystać
  19. no to pochwal się jak to będzie działało
  20. masz rację, ale ten m tech podobno jest całkiem niezły
  21. ta ale jakbym go nie kupił, albo okaże się że trzeba będzie go zwrócić to chyba dam sobie już spokój z walkerami i kupię coś takiego: NOWOŚĆ dobre cb radio M TECH LEGEND III z ASC Łódź (3466698356) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podobno nieźle sobie radzi = tzn harry III bez jednego pokrętła jeszcze jedno, dla użytkowników tego forum: CB RADIO FORUM :: Strona Główna są zniżki na zakupy różnego sprzętu w konektorze
  22. Kupiłem walkera za 400, zobaczę co to przyjdzie. Modyfikacja ok 100 pln, więć 350 zł w kieszeni
  23. Leci do mnie walker. Przetestuje go i później poleci do konektora na moda. Na aukcji cena powala.
  24. alf, teraz doczytałem, tą słuchawkę masz bezpośredio wpiętą pod ext. speaker z tyłu radia?? Tak, żwykła słuchawka z tel. Noki. Przedłużyłem kabel i wisi przy słupku żeby nie plątało się. Radio JFK II, antena Sirio SG 1400 bezpośrednio w dachu. Zero szumów i zakłóceń. Używam tylko RF-gain. wierciłeś osobną dziurę w dachu, czy po antenie FM? jakieś wzmocnienie (blachę) do tego dokładałeś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.