Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ROBERT

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ROBERT

  1. Krzysztof są FV do odbioru jak co [br]Dopisany: 08 Luty 2012, 22:10_________________________________________________
  2. [br]Dopisany: 07 Luty 2012, 21:07_________________________________________________ Nie tylko ostatnio jakoś mi się masę zajęć skumulowało
  3. Wg. mnie termostat otwiera Ci się minimalnie powyżej 80oC Podepnij VAGa/VCDSa i podczas jazdy sprawdź
  4. Panowie jak ktoś ma akwarium w domu i chciałby jakieś roślinki do niego to miałbym na zbyciu ( ale w przyszły weekend - po kolejnej przycince ) dziś wywaliłem chyba z pół wiadra zielska
  5. Balecie 90oC na wskaźniku to w rzeczywistości zakres 81oC - 104oC ( a nawet 108oC )
  6. Podczas jazdy jak wskazówka wskaże 90oC nie ma prawa już nawet drgnąć , podczas pracy na wolnych obrotach ( postój na czerwonym świetle , korek itp. ) ma prawo powoli "spadać w dół" jeżeli na zew. są minusowe temp.
  7. po robocie Teraz dopiero mi nowe ikonki wskoczyły [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 20:16_________________________________________________
  8. Teraz działa Zapisałem to w "Proxy dla MMS" a w "proxy" to usunąłem ... jest jeszcze "port" i "port mms" mam tylko w tym drugim zapisane [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 10:16_________________________________________________Internetu nie trzeba było wpisywać w ogóle
  9. Jak masz telefon wzięty z salonu to jest to już ustawione , ja mam tel. dokupiony osobno z innej sieci ( bez simlocka ) [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 09:56_________________________________________________Aha Hammer wpisałem to ale i tak nie idzie wysłać mms'a
  10. Mam tam proxy i proxy dla mms w obydwu wpisać 10.10.25.5 ? Nazwa użytkownika , hasło , serwer i proxy dla mms nic nie wpisywać ?
  11. [br]Dopisany: 03 Luty 2012, 09:18_________________________________________________ W ustawieniach sieci komurkowej > Punkty dostępowe > (Tworzysz nowy APN) Nazwa: P4 MMS APN: mms MMSC: http://10.10.28.164/mms/wapenc Proxy: 10.10.25.5 Port MMS: 8080 Proyokół MMS: WAP 2.0 MCC: 260 MNC: 06 Typ APN: mms Tak długo masz tel i teraz się o to pytasz Internet Ci dzała? Zaraz to zapodam do fona i zobaczę czy działa
  12. Jak już to służy do "odwadniania" ww. filtra
  13. Wystarczyło przeczytać cały wątek ( aż 3 strony miałeś )
  14. Jak już chcesz dolać to i tak litr musisz kupić więc przepuść go przez układ ( podobnie jak podczas wymiany płynu hamulcowego ) i będziesz miał nowy G004000
  15. Bardzo dobrze "kombinujesz"
  16. Bo masz tel. z Playa i kartę z Playa ja mam jak pisałem wyżej i trzeba właśnie ustawić jakieś pierdy dla mms , wap itp. ... są tzw. "sms konfiguracyjne" na stronie Playa ale akurat do tego modelu nie ma

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.