-
[ALL B6] pobiera olej
dymic nie dymi, jedyne co zauwazylem to nalot w rurze wydechowej- znajomi mowia ze przyczyna moze byc przytarty silnik, jak wiecie cos wiecej piszcie. Ja tez poszukam jeszcze na forum.
-
[ALL B6] pobiera olej
na tysiac kilometrow pobiera mi 200 g oleju, jaka moze byc wada ze tak sie dzieje?? popraw dane w profilu bo sa złe
-
[B6 AVF] pobiera olej
hej chlopaki jestem nowicjuszem, bo posiadam Audi niespelna 3 miechy no i jest to drugi moj samochod wczesniej mialem golfa 3 w benzynie a teraz diselka Audi A4. od miesiaca zauwazylem ze pobiera mi olej. Autko jest z 2004 roku ma przejechane 150 tys. z silnika nie widac zadnych wyciekow tak jak z pod turba. Jedyne co zauwazylem to grubszy niz zwykle tlusty nalot na wylocie tlumika. Tak na tysiac pobiera mi 200 g oleju, wczesniej nie pobieral ani grama. Nie wiem co to moze byc jesli by ktos moglby mi pomooc bylbym bardzo wdzieczny. Mieszkam na podlasiu i jesli ktos zna przyczyne mego problemu prosilbym rowniez o jakies namiary na dobrych mechanikow
-
[B6 AVF] Wyrzuca Olej
hej chlopaki jestem nowicjuszem, bo posiadam Audi niespelna 3 miechy no i jest to drugi moj samochod wczesniej mialem golfa 3 w benzynie a teraz diselka Audi A4. od miesiaca zauwazylem ze pobiera mi olej. Autko jest z 2004 roku ma przejechane 150 tys. z silnika nie widac zadnych wyciekow tak jak z pod turba. Jedyne co zauwazylem to grubszy niz zwykle tlusty nalot na wylocie tlumika. Tak na tysiac pobiera mi 200 g oleju, wczesniej nie pobieral ani grama. Nie wiem co to moze byc jesli by ktos moglby mi pomooc bylbym bardzo wdzieczny. Mieszkam na podlasiu i jesli ktos zna przyczyne mego problemu prosilbym rowniez o jakies namiary na dobrych mechanikow * popraw profil, silnik AVG nie wystepuje w B6 [Musashi]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
WITAM WSZYSTKICH POSIADACZY AUDI A4
jacekradziszewski
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta