Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

_Kuben_

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez _Kuben_

  1. Troche jeździłem multivanem, który ma zmieniarke pod siedzeniem pasażera, więc to dla mnie plus, ze TAM nie jest Ja mam RNS-E i mi zmieniarka też nie obsługuje płyt mp3, moge je jedynie odtwarzać w wejsciu na DVD.
  2. Da sie kupić i niekiczowate alu. A ta tylko zima zazwyczaj wygląda tak, że w październiku zakłąda sie zimowki, a dopiero w marcu często sciąga, wiec prawie 5 miesięcy wyjdzie.
  3. No to być moze obie płytki wyglądają tak samo, bo ten DVD1 ma tez Polske ciemniejszym kolorem zaznaczoną.
  4. To chyba coś takiegpo, no nie?? http://www.allegro.pl/item445639168_audi_a4_05_07r_ramka_na_rejestracje.html
  5. Troche sobie to kosztuje, a jak np. z taką aukcja? http://allegro.pl/item456201733_mapa_audi_dvd_2007_europa_do_rns_e.html
  6. Wygląda na oferte do przemyślenia
  7. No własnie mam aktualnie 17', na zime myślkałem o 16' - nie większych.
  8. A to niszczenie z czego wynika? Od soli, dziur?
  9. Serwus, Idzie zima i musze sie zastanowić pomiedzy stalowymi felgami a alumami na zime. Co według was lepiej? zdr. P.S. Tylko prosze bez dowcipow w stylu, ze najlepiej to zimowki, bo to oczywiscie pojdzie na felge
  10. Serwus, 1. Mam sprowadzone audi i płytke do nawigacji na kraje zach Europy bez Polski oczywiscie. Jest możliwosc jakiegoś "wniesienia" mapy polski czy tylko i wyłącznie pozostaje mi zakup płyty. A jeżeli zakup płyty to czy musi to być jaki specjalny CD do danego modfelu audi czy mam szerszy wybór? 2.Przyciskając pewien guzik wysuwa mi się monitor z nawigacji a pod spodem mam wejscie na płytkę DVD i dwa wejscia na kartę SD. Wkladam kartę SD z mp3'kami i mam napisane, że "czyta, nie wyciagać". Niestety końca czytania to nie ma. Czy coś sie zrypało, czy może tylko określone karty SD działąją? Ja włożyłem kartę SD HC 4GB prędkosci 20mb/sek.
  11. Serwus, Sprowadziłem audi z Włoch, oni z przodu mają mniejszą rejestracje i w tej listwie nie miesci się polska rejestracja. Nie wiem szczerze powiedziawszy jak tego szukać w sklepach internetowych, bo pod hasłem listwa czy listwa na rejestracje nie znalazłem. Pomóżcie w tej sprawie. zdr.
  12. Serwus wszystkim. Jestem Kuben, w ten weekend wyruszam po swoje audi a4 2.0 TDI. Rejestruję się by wspierać swoje dysponowanie samochodem wiedzą osób które mają już w tym doświadczenie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.