Treść opublikowana przez _Kuben_
-
[A6 C6] MMI - rozbudowa systemu
Troche jeździłem multivanem, który ma zmieniarke pod siedzeniem pasażera, więc to dla mnie plus, ze TAM nie jest Ja mam RNS-E i mi zmieniarka też nie obsługuje płyt mp3, moge je jedynie odtwarzać w wejsciu na DVD.
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Da sie kupić i niekiczowate alu. A ta tylko zima zazwyczaj wygląda tak, że w październiku zakłąda sie zimowki, a dopiero w marcu często sciąga, wiec prawie 5 miesięcy wyjdzie.
-
[B7 BWT] Dwa pytania.
No to być moze obie płytki wyglądają tak samo, bo ten DVD1 ma tez Polske ciemniejszym kolorem zaznaczoną.
-
[B7 BWT] Pytanie o listwę na rejestrację
To chyba coś takiegpo, no nie?? http://www.allegro.pl/item445639168_audi_a4_05_07r_ramka_na_rejestracje.html
-
[B7 BWT] Dwa pytania.
Troche sobie to kosztuje, a jak np. z taką aukcja? http://allegro.pl/item456201733_mapa_audi_dvd_2007_europa_do_rns_e.html
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Wygląda na oferte do przemyślenia
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
No własnie mam aktualnie 17', na zime myślkałem o 16' - nie większych.
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
A to niszczenie z czego wynika? Od soli, dziur?
-
[B7 BRE] Co lepiej na zime?
Serwus, Idzie zima i musze sie zastanowić pomiedzy stalowymi felgami a alumami na zime. Co według was lepiej? zdr. P.S. Tylko prosze bez dowcipow w stylu, ze najlepiej to zimowki, bo to oczywiscie pojdzie na felge
-
[B7 BWT] Dwa pytania.
Serwus, 1. Mam sprowadzone audi i płytke do nawigacji na kraje zach Europy bez Polski oczywiscie. Jest możliwosc jakiegoś "wniesienia" mapy polski czy tylko i wyłącznie pozostaje mi zakup płyty. A jeżeli zakup płyty to czy musi to być jaki specjalny CD do danego modfelu audi czy mam szerszy wybór? 2.Przyciskając pewien guzik wysuwa mi się monitor z nawigacji a pod spodem mam wejscie na płytkę DVD i dwa wejscia na kartę SD. Wkladam kartę SD z mp3'kami i mam napisane, że "czyta, nie wyciagać". Niestety końca czytania to nie ma. Czy coś sie zrypało, czy może tylko określone karty SD działąją? Ja włożyłem kartę SD HC 4GB prędkosci 20mb/sek.
-
[B7 BWT] Pytanie o listwę na rejestrację
Serwus, Sprowadziłem audi z Włoch, oni z przodu mają mniejszą rejestracje i w tej listwie nie miesci się polska rejestracja. Nie wiem szczerze powiedziawszy jak tego szukać w sklepach internetowych, bo pod hasłem listwa czy listwa na rejestracje nie znalazłem. Pomóżcie w tej sprawie. zdr.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Serwus wszystkim. Jestem Kuben, w ten weekend wyruszam po swoje audi a4 2.0 TDI. Rejestruję się by wspierać swoje dysponowanie samochodem wiedzą osób które mają już w tym doświadczenie