Treść opublikowana przez pilus16
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
mam nadzieje że nie trzeba wykręcać alternatora żeby zobaczyć te numery??
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
Mam chęć pobawić się samemu a klucz się załatwi :> A jak mam sprawdzić jaki mam alternator?? I jakie diody kupić albo tą płytkę??
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
po odłączeniu przewodu od alternatora jest wszystko ok. I teraz mam pytanie czy dam rade sam go naprawić a jeśli tak to jak? dzięki nowal za podpowiedz
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
Dzięki już idę to zrobić
-
[B5 AJM] Pada akumulator po dniu
Witam! Mój problem polega na padającym akumulatorze po dniu. Akumulator kupiłem przed tamtą zimą, wszystko było ok do teraz. Gdy o godzinę 19 stawiam samochód do garażu i chcę go odpalić o 7 to ledwo co zaświecą się kontrolki a auto po przekręceniu kluczyka nie reaguje. Więc już od tygodnia muszę biegać z prostownikiem. Poczytałem trochę na forum i pierwsze od czego zacząłem to przełożyłem akumulator od innego auta i jest tak samo a mój do drugiego i jest ok , więc akumulator jest ok. Znalazłem też wątek o uciekającym prądzie.http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=91286.0 Kupiłem miernik i wiozłem się za sprawdzanie. Miernik ustawiłem na 20mA a wtyczki wsadziłem COM i 20A, a o to wyniki: Auto zamknięte - 0,97 Samochód zamknięty otwarte drzwi kierowcy - 1,12 Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki a prąd spadł po odłączeniu tych: 37 Telefon, Radioodbiornik - z 1,12 do 0,50 15 Zespół wskaźników, sterowniki - z 1,12 do 0,97 14 Oświetlenie wnętrza - z 1,12 do 1,07 A po odłączeniu tych 3 napięcie spadło z 1,12 do 0,33 Bezpieczniki na miejscu, radio odłączone z 1,12 do 0,50 A i alarmu nie mam a po odłączeniu sterownika centralnego prąd ten sam. Po podłączeniu pod komputer nie mam błędów. I moje pytanie brzmi co może być nie tak? Czy może prąd jaki pobiera samochód jest dobry? Mam nadzieje że dobrze opisałem mój problem. Czekam na podpowiedzi Pozdrawiam Rafał
-
[ALL B5] Co oznacza ta kontrolka?
a sprawdziłeś światła stop? u mnie było coś z żarówką ale zamieniłem z prawej lampy na lewą i jest ok :> PS: jest też pytanie czy nie posiadasz żarówek LED?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
a ja mam takie pytanie: jeśli mam anglika to ta kostka będzie się znajdować po prawej stronie? pozdrawiam
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
jeśli jest to wtyczka od wyłącznika poduszki, to jest możliwość połączenie kabelków tak żeby odłączyć poduszkę?
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
ja mam oświetlenie schowka, i mogę dodać że ta kostka rozchodzi się od kabelka oświetlenia schowka
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
i ja jestem bardzo ciekaw
-
[ALL B5] Zmiana obicia tylnej części oparć siedzeń przednich
Witam Szukałem u siebie ale nie znalazłem tych śrubek( bo ich u mnie nie ma, tak jak u wielu) Poradziłem sobie z tym płaskim śrubokrętem, podważyłem od góry i wszystko zeszło, a wtedy ukazały się dwa zatrzaski. Więc jeśli ktoś nie ma śrubek to ma zatrzaski Fotka tel. Pozdrawiam
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
Już sobie podłączyłem z tyłu auta. Dzięki za odpowiedzi
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
Jeśli tak mówicie tu chyba jednak podłączę z przodu auta. Tylko prosiłbym konkretnie który kabel z tego schematu do którego w kostce no i kolory. a i powiedzcie mi po co są te trzy kable od otwierania i zamykania? Wszystkie mam podłączyć?
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
tylko pasowały kierunki i zasilanie
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
Ponieważ miałem z tyłu auta stary a od niego idzie tylko 5 kabli. Z przodu nie chcę pruć kabli
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
A może chce się nauczyć samemu a nie jechać do kogoś żeby mi zamontował. Wolę mieć tą przyjemność i pogrzebać sobie przy autku samemu.
-
[ALL B5] Centralny zamek Montaż Pomocy!
Witam! Kupiłem sobie sterownik centralnego z dwoma kluczykami i nie wiem jak go podłączyć. Szukałem na forum ale znalazłem tylko podłączenie pod deską rozdzielczą, a mnie interesuje podłączenie z tyłu auta pod pompkę centralnego. Podłączyłem tylko zasilanie i kierunki a resztę nie wiem do czego podłączyć. Wrzucę schemat jaki maiłem w pudełku, a do was prośba żebyście podali mi który kabelek do którego najlepiej kolor ze schematu i kolor w samochodzie, i do jakiej kostki. Audi A4 Avant 97r. mam trzy kostki przy pompce. Proszę o szybką pomoc Pozdrawiam Rafał
-
[B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
prawdopodobnie ktoś wyjął żarówkę z licznika
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
tylko problem że nie wiem kto to robił bo już taki kupiłem. Podobno podniósł do 130 km ale znajomy mechanik powiedział że nawet do 150km
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
niestety są seryjne graty ale jeżdżę już rok i nie narzekam a waszym zdaniem ile może mieć koników? I czy możecie z tego odczytać czy przepływka jest dobra i czy kat nie jest do wycięcia?
-
[B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
No i klapa wyciąłem kostkę i jest nadal ten sam błąd. Chyba pozostaje tylko wyjąć żarówkę z licznika
-
[B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
ale poduszka w fotelu jest dobra
-
[B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
już nie mam tego błedu teraz mam z poduszki w siedzeniu 1218 Zapalnik poduszki powietrznej bocznej prawej - N200 zbyt duża oporność VAG-COM Version: Release 311.2-N Control Module Part Number: 8D0 959 655 J Component and/or Version: Airbag Front+Seite 2001 Software Coding: 00106 Work Shop Code: WSC 63351 1 Fault Found: 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200) 32-00 - Resistance too High co mam teraz zrobić patrzyłem kostka jest ok
-
[B5 AJM] Proszę o analizę logów
robię to pierwszy raz więc mogłem coś źle zrobić dynamiczne statyczne statyczne Basic Settings
-
[B5 AJM] Kontrolka AIRBAG
to nic nie daje teraz jest zbyt mała oporność