Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zmiana obicia tylnej części oparć siedzeń przednich


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

witam, od samego poczatku jak kupilem auto na tylnej czasci oparcia widniala plama, jakby niedoczyszczona od farby ktorej nieszlo juz usunac... pozatym bylo tam sporo rys i uszkodzen, nie przeszkadzalo mi to bardzo bo stylu jezdzilo male dziecko ktore robilo "duzy balagan" i na fotele zalozone byly pokrowce, ale nadszedl czas zdiecia tych pokrowcow i...... znowu plama i zly stan...... wiec postanowilem to naprawic...

zdiecie jest bardzo proste wystarczy poczylic oparcie na maxa do przodu i nadole sa dwie srubki ktore trzeba odkrecic, i reszta wychodzi sama :>

tak to wygladalo:

25f4cbe17745039cm.jpg bd95236efbcd29fem.jpg

ogolnie jest to cos jakby wyprofilowana plyta pilsniowa obklejona "skora"

pierwsze co to zostala zdarta ta skora (schodzi calkiem dobrze)

9c3d792b3e2e5d14m.jpg

nastepnie do sklepu i proba kupna czegos zeby wygladalo tak samo, oglnie nie udalo mi sie znalesc identycznej "skory" ale znalazlem cos podobnego

bbf6f978466c349cm.jpg

na dwa oparcia potrzeba ok 1m2 ale ze szerokosc arkusza z jakiego ja kupowalem miala 1,2m kupilem 1mb, i za taki kawalek 1,2x1m zaplacilem 24zl :naughty: dotego doszedl klej budapren 0,5l koszt ok 10zl

teraz wystarczy posmarowac plyte i material, poczekac az przeschnie, jeszcze raz posmarowac, poczekac az przeschnie i przyklajac, (jak posmarowalem tylko jedna warstwa kleju, to klej "wsiakl" i slabo trzymalo po drugiej warstwie kleilo sie tak jak powinno byc)

a oto efekt koncowy :naughty:

ddeead7843451bcbm.jpg

czas pracy ok 1,5 godziny

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???? nie mam pojecia, ogolnie chodzilo mi zeby struktora byla podobna do ori, bo takiej samej jak ori nie udalo mi sie znalesc, a jak poznac czy to naturalna czy ekologiczna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Szukałem u siebie ale nie znalazłem tych śrubek( bo ich u mnie nie ma, tak jak u wielu)

Poradziłem sobie z tym płaskim śrubokrętem, podważyłem od góry i wszystko zeszło, a wtedy ukazały się dwa zatrzaski.

Więc jeśli ktoś nie ma śrubek to ma zatrzaski

Fotka tel.

dsc00232xy.jpg

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...