Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Petara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Petara

  1. Myśle ze dzis zawitam
  2. No zawszeto moze nie :gwizdanie: ale ja tam sie za duzo nie odzywam bo ostatnio moja frekwencja spadła
  3. A Ty wuja Majki jestes dzis?
  4. Bry Bry
  5. Za duzo w silniku modyfikowane nie jest ale podepne linka z innego działu co tam pokombinowałem http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_afn_po_wizycie_u_rogala-t89465.0.html
  6. Jedno zdjęci troche bardziej na czasie... A niech bedzie jeszcze jedno
  7. No i??
  8. Latem tak jest...ale zimą ciezko w Toruniu o parking podziemny wiec jedyna alternatywą jest zla wieś no ale to nie wszystkim na reke.Przyjdzie lato czy tam wiosna i bedzie Toruń i BYdgoszcz nie ma to tamto Bo mimo tego ze do bydgoszczy mam blizej to wole jechac do Torunia bo przynajmniej droga ładna
  9. Nie widze na liscie starej gwardii?!
  10. Kierownik moze sie skusisz?? http://moto.allegro.pl/item930332503_prawdziwe_s4_2_7_biturbo_quattro_full_opcja_black.html
  11. Na moje tamte 1 duzo lepsze Te rzeczywiscie za bardzo oklepane Sam nawet mam takie zimowe plastik alusy
  12. No ja wkoncu tez bym chciał ekipe zobaczyć Takze daj boze ze bede i ja
  13. http://moto.allegro.pl/item918927457_prawdopodobnie_najladniejsza_a4_b5_w_polsce.html
  14. Najlepszego! No niezle 3 koła to juz troche jest... :gwizdanie: Z ta kasa to bym troche PS-ów ze swojej niuni jeszcze wykrzesał
  15. A jakie ma teorie?
  16. Wrzuc tu Grzesiu tego pdf-a
  17. Kurcze Grzechu trzebab było pisac cos na forum o turbo...Mam w garażu u siebie moje stare z seryjnego AFN-a w dobrym stanie pewnie by podpasowalo do tego sofcik i bys smigał jak przecinak...
  18. Kurna no taka ekipa a mmnie nie było...Wielka szkoda :gwizdanie:
  19. No to moze i ja wpadne
  20. Musisz musisz i to duzo...Wal do Manny'ego swiezo po wymianie jest
  21. Nowek a gdzie takie cuda robią za 400??
  22. heh U Ciebie nie..A spojrz co inni pisali(ori wielbiciele) jak pokazywałem swoja a4
  23. Widze Reniu kolejny ori fan na tym forum :gwizdanie:
  24. Generalnie to z Twoich opowiesci wynika ze wszystkie auta kupujesz ktore trzeba doinwestowywac :gwizdanie:
  25. Ja słyszałem o skutecznym odpowietrzaniu na PLAK-a takiego do kokpitu zamiast samostartu...Podobno dobra mieszanka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.