Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Foto bedzie jak bedzie wyflokowany element Teraz to niesmacznie wygląda...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:Reniu sie zdenerwował A wskażniczek super sprawa zamiastr na droge to sie na niego non stop patrze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miałem wieksze Teraz mi zostały takie jak Ty miałes ale swiecące...Znaczy teraz juz nie z racji zimowego paliwa...Fajki czorne jak komin w elektrociepłowni...NIe chciałbym widziec wnetrznosci turbawki skoro tak szybko sie żaluzje przycinają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ma mistrza bo ma jeszcze nie przeżarte fajki...Moje zeby tak się swiecily to bym musiał połowe grubości blachy zeszlifować zeby nie było widać porów A swoja droga byłem dzis w garażu gdzie trzymam moto i przypomniało mi sie ze mam tłumnik przelotowy do A4 Troche taka koncówka a'la Calibra ale zawsze przelot moze sobie go zainstaluje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siema siema
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnie tez dzis nie ma :gwizdanie: Co za duzo to nie zdrowo :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja ogarnąłem dzis sobie do konca wskaznik doładowania :decayed:Prawie do konca bo w przyszlym tygodniu jak bedzie obity materiałem to zrobie na cacus No ale wracaja do sprawy heh..Jak jest nowy gadzet to trzeba go wypróbowac Heh 1,2,3,4 turbo slicznie dmucha...1.5,1.6,1.7 i Notlauf Nosz kurde mowie o co kaman...druga próba....To samo Mowie tak nie moze byc do domku po laptoamacik podłączam vaga sprawdzam błędy a tu patrze jeden sie namalował...Skasowałem i sobie mysle trza by dynamiczne zrobic...1 próba to samo...błąd równiez wyskoczył...2 próba to samo... 3 próba...No jest ok heh Wyglada na to ze chyba uprawiam PSJ i za bardzo dbam o dmuchawke Widzisz Reniu mówiłem Ci ostatnio na spocie ze czasami to szatan z niej był a ona takie przeładowanie miała :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh juz ogarnąłem Cos takiego kumpel ma zamiar sobie zainstalowac :gwizdanie: Ale to dosc spory koszt niestety...Ja próbowałem dzis dac do flokowania słupek to dopiero na poniedzialek znajda czas zeby zaczac sie z nim bawic i bedzie gotowy na nastepny czwartek prawdopodobnie ale za to reszta juz ogarnieta i poki co załoze nie obszyty [br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 01:17_________________________________________________Bry z rana wszystkim Kto sie dzis na spota wybiera??Bo Petara dzis odpada
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Taki gadzet to kozak jak dla mnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie szukaj auta jak najmłodszego bo mozesz sie ostro przejechac...Leopiej cos starszego ale kozak zeby był
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nic na ten temat nie wiadomo Mi ale to byś musiał wejsc na jakeis forum BMW bo to sa ich lampy...Znaczy charakteryzacja na BMW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ta niebieska eSa to poprostu na wszystkich filmikach poprostu miażdży rywali... :shocked: :shocked:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
niami...cos pieknego to był normalnie gwizd piz* :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 19:54_________________________________________________a swoja drogą Reniu to to punto z wyscigów o którym była ostatnio mowa wydaje podobne dzwięki do tej eS2 w tym filmiku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek...Kto Cie wysmial?Przeciez kazdy z zainteresowaniem spoglądal na progres Twoich prac :hi:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh Biniu udalo Ci sie Renia z rownowagi wyprowadzic a to nie latwa sztuka raczej Po mnie tez pojechali jak swoja pookazałem...Ale co tam szczerze to mnie to wa.. A ja dzis po mału ogarniam obudowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co racja to racja a swoja drogą to środowego spota teraz odpuszczamy czy robimy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka z rana I co forum znowu zamarlo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko luzik :tongue4:Nikt sie nie gniewa ze nie bylo Cie na tym najliczniejszym Ale dzis tez
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh rzeczywiscie postów tyle do czytania było ze szok A z tego co ja pamiętam to...Najliczniejszy spot nie był pod Łucvzniczką a pewnego razu pod Tesco bodajże 17 furek było Czy sie myle??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Weidze ze szykuje sie konkretny spocik jutro :kox:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zenonki ?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja wieczorkiem takze sie pisze ale raczej nie predzej jak o tej 19.Predzej nie dam rady...Kto jeszcze?[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 12:05_________________________________________________Dropsone a Ty dasz rade sie pojawic?Bo bym z checia i napewno nie tylko ja obejrzal Twoj ostatni homemade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to współczucia Bartas!J a tam troche poszalałem ale równiez nie było ze mną az tak najgorzej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siemka wszystkim:) Jak TAm sie miewacie w nowym roku :gwizdanie:??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No moze nie wiadomo :gwizdanie: