Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to niezle ja to z reguły robie ok 800km na zbiorniku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Za wolna jazda niestety:P Tdi to nie stary diesel i im mniejsze obroty to wcale nie mniejsze spalanie:P Turbo musi dmuchac aby jazda była najbardziej efektywna :gwizdanie: Ja przed virusem tez miałem podobne spalanie jak Ty hbd Natomiast po programie udało mi sie raz zejsc litra mniej Mimo tego,iz gdy masz wiecej pod butem to chce Ci sie wiecej wciskac [br]Dopisany: 07 Listopad 2009, 00:20_________________________________________________No Nowek dobrze godo Zmniejszony pobór prądu to równiez mniejsze spalanie Nie tak znaczące ale zawsze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bedzie to można powiedzieć kompromis dla Bydgoszczy i Torunia Zarówno Bydgoszcz jak i Toruń będą musiały troche dojechać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
heh LAst minute w listopadzie ?? Ale szybko Rafi zaczynasz szukac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No Jendras wie o co kaman...A tak swoja drogą to chłopaki podpowie mi którys jak mam sprawdzic jakie mam hasło na forum bo wiecznie zalogowany jestem i zapomniałem hasełka a nie bardzo wiem gdzie tego szukac??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek spoko choop zna się na żartach...A tunning jak najbardziej pozytywny i to sie liczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
KUrna szkoda ze nie dotarłem ale za to Mercem sobie troche poswirowałem u mnie na parkingu :kox:Widze noowek ze niedługo ABT bedzie od Ciebie brało pomysły co ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sorry gajs ale mnie jednak tez nie bedzie...Wyjechałem z domu ujechałem ze 200m i stwierdziłem ze nie dam rady dojechac...Co dodam gazu to koła w miejscu co hamowanie to tylko ABS sie załącza...Jednak mogłem zmienic koła w sobote ale się nie chciało...Nie myslałem ze taka pogoda sie zrobi...To miłego spota wam zycze pozdro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wlasnie więc się nie martw młodzież Cię jeszcze wyjaśni Nasz Audi designer Nowek już Cie dogania
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też się dzis zjawie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tego co sledze na forum wynika ze teraz spoty tylko i wyłącznie pod Tesco I nic mi nie wiadomo aby go nie było
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NOwek na designera Audi idz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak jak napisałes w środe Nowek to Twoj kolega ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Takie same mam odczucia...co tydzien zbyt często...Tak jak Przemek pisze co 2 tygodnie pod Tesco jak na moje idealnie chyba ze jeszcze rzadziej??Pisac chopy pisac co o tym sądzicie... :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hehe Nowek musi zmienic nicka na "enigma' a Reniu to bedzie nasz Klubowy Rejewski:P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Udało sie bo w Toruniu nie wiedzą do czego służy ta"puszka" u nas zwana fotoradarem więc nie zwalniają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek jestes hardcorem ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witamy witamy i na spota zapraszamy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to ja odpadam jak w BYdgoszczy spot bo mam do załątwieni sprawy w Toruniu! To miłe :go spota życze!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jak najbardziej obecny:D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No widać ze POznań się bawi i to ostro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Swietne świetne czekamy na resztę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Swietny spocik I sesyjka całkiem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIe...