Treść opublikowana przez Petara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja tam moge byc ale 19 30 Bo na moje nie ma co wczesniej.80 ładna trasa i sie leci chwila do TRN
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NA moje to nie padło a Ty rozwaliłeś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Za Petre to mozesz zaraz znaleść ryse na swojej niuni:P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miejmy nadzieję że utrzyma się taka tendecja wzrostowa
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jutro poobno brzydka pogoda ma być więc auta brudne i zdjęcia kiepskie mogą byc...Ale jak kto chce...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko Nowek ja i Rafi jesteśmy po elektroniku Dropsone chyba też co? więc coś sę da wykombinować z kosteczkami:Bo trzeba posłucac co tam Ci gra :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No Reniu myślimy ze sie zjawisz:) Bo w tą środe ma być rekord liczebności podobno
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jemu chodzi o dystanse do głośników
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Po zdjęciach MRT stwierdzam,iż HTB i HTT biją nas na łeb na szyje...Czy tak powinno być??
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
Ładnie ładnie ,jakby coś tam jeszcze chciało dmuchnąć tlenu to już wogóle petarda by pewnie była
-
[B5 AFN] Ile da radę wyciągnąć z AFN-a + quattro
Kolego z tego co ja wyczytałem jak bawiłem się ze swoja niunią to opłaca się do ok 170PS dalej to już koszty koszty koszty...Przy zdrowym silniku to wystarczą: -Turbo AWX -Wtryski 216 -Fmic W zależnosci od stanu sprzęgło. Jeżeli motorek byłby zmęczony to tak jak już kolega Cristoforo pisał pompa 11, a to wtedy by mozna było 230 wtryski wrzucić.Jakis konkretny hebel do wyhamowania tego by się przydał. Ale mysle ze dalej nie ma sensu i tak chyba ze nie masz co z kasą robić to spoko warto inwestować
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
O i coś dziać się będzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja myśle ze też się zjawie;p A gdzie PiP?Czy Motoarena?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To co,gdzie jutro się widzimy?Bydgoszcz czy Toronto??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
hahaha a tak poważnie to coś konkretnego było ustalane?Musze mocno żałować ze mnie nie było?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
I co jak bylo??JAkiez to sprawy ustalone zostały?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A mi dzis raczej nie pasuje kurde:/Czemu taki spontan z tym spotkaniem dzisiejszym co RAfi??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W piątek moze bede ja ale tylko popatrzeć a nie się ścigać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Również uważam spotkanie za udane:) Tym bardziej ze to moje pierwsze ale napewno nie ostatnie:) Tylko szkoda ze moglem byc wyłącznie pod PiP
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem na 100% na Stacji w Strzyżawie...Jade pod Piotra i Pawła na pogaduchy ale dalej już niestety nie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja nie jestem pewien czy pojade ale jak cos to byłbym na stacji za mostem w Strzyżawie...A o ktorej tam planujecie byc??
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Te 1206 to zamówiłem dokładnie takie: http://www.allegro.pl/item679823661_art_led_smd_1206_super_white_330mcd_c%20%20%20ena_za_10szt.html I to one swiecą na zółtawo...
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
No ja jak założyłem te 1206 to były jakby zółte w porównaniu do tych które mam teraz więc sobie je odpuściłem...
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
yhym...Tylko jest jeden problem..Nie posiadam takiej płytki którą pokazałeś na zdjęciu...U mnie jest taka jak na początku tematu... :gwizdanie:
-
[ALL B5] SMD zmiana koloru podświetlenia tablicy rodzielczej
Dzis i ja również zmieniłem podświetlenie u siebie...Zastosowałem diody 3528 Białe odcień zimny efekt: 1 Etap wymieniłem tylko w małych"zegarkach" aby porównać sobie które lepsze białe czy czerwone 2 Etap wymiana wszystkich na białe Efekt Końcowy:Jestem średnio zadowolony z efektów jakie uzyskałem...Samo podświetlenie białe jest spoko natomiast wskazówki nie dają rady i pod wpływem białego światła staja się takie"pomarańczowe".Gdzy udało się uzyskać efekt Mocnych czerwonych wskazówek byłbym super zadowolony.A Wy co sądzicie na ich temat?Sory za jakość zdjęć,ale były robione telefonem.