Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Petara

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Petara

  1. ja tam moge byc ale 19 30 Bo na moje nie ma co wczesniej.80 ładna trasa i sie leci chwila do TRN
  2. NA moje to nie padło a Ty rozwaliłeś
  3. Za Petre to mozesz zaraz znaleść ryse na swojej niuni:P
  4. Miejmy nadzieję że utrzyma się taka tendecja wzrostowa
  5. Jutro poobno brzydka pogoda ma być więc auta brudne i zdjęcia kiepskie mogą byc...Ale jak kto chce...
  6. Spoko Nowek ja i Rafi jesteśmy po elektroniku Dropsone chyba też co? więc coś sę da wykombinować z kosteczkami:Bo trzeba posłucac co tam Ci gra :gwizdanie:
  7. No Reniu myślimy ze sie zjawisz:) Bo w tą środe ma być rekord liczebności podobno
  8. Jemu chodzi o dystanse do głośników
  9. Po zdjęciach MRT stwierdzam,iż HTB i HTT biją nas na łeb na szyje...Czy tak powinno być??
  10. Ładnie ładnie ,jakby coś tam jeszcze chciało dmuchnąć tlenu to już wogóle petarda by pewnie była
  11. Kolego z tego co ja wyczytałem jak bawiłem się ze swoja niunią to opłaca się do ok 170PS dalej to już koszty koszty koszty...Przy zdrowym silniku to wystarczą: -Turbo AWX -Wtryski 216 -Fmic W zależnosci od stanu sprzęgło. Jeżeli motorek byłby zmęczony to tak jak już kolega Cristoforo pisał pompa 11, a to wtedy by mozna było 230 wtryski wrzucić.Jakis konkretny hebel do wyhamowania tego by się przydał. Ale mysle ze dalej nie ma sensu i tak chyba ze nie masz co z kasą robić to spoko warto inwestować
  12. O i coś dziać się będzie
  13. No ja myśle ze też się zjawie;p A gdzie PiP?Czy Motoarena?
  14. To co,gdzie jutro się widzimy?Bydgoszcz czy Toronto??
  15. hahaha a tak poważnie to coś konkretnego było ustalane?Musze mocno żałować ze mnie nie było?
  16. I co jak bylo??JAkiez to sprawy ustalone zostały?
  17. A mi dzis raczej nie pasuje kurde:/Czemu taki spontan z tym spotkaniem dzisiejszym co RAfi??
  18. W piątek moze bede ja ale tylko popatrzeć a nie się ścigać
  19. Również uważam spotkanie za udane:) Tym bardziej ze to moje pierwsze ale napewno nie ostatnie:) Tylko szkoda ze moglem byc wyłącznie pod PiP
  20. Jestem na 100% na Stacji w Strzyżawie...Jade pod Piotra i Pawła na pogaduchy ale dalej już niestety nie
  21. Ja nie jestem pewien czy pojade ale jak cos to byłbym na stacji za mostem w Strzyżawie...A o ktorej tam planujecie byc??
  22. Te 1206 to zamówiłem dokładnie takie: http://www.allegro.pl/item679823661_art_led_smd_1206_super_white_330mcd_c%20%20%20ena_za_10szt.html I to one swiecą na zółtawo...
  23. No ja jak założyłem te 1206 to były jakby zółte w porównaniu do tych które mam teraz więc sobie je odpuściłem...
  24. yhym...Tylko jest jeden problem..Nie posiadam takiej płytki którą pokazałeś na zdjęciu...U mnie jest taka jak na początku tematu... :gwizdanie:
  25. Dzis i ja również zmieniłem podświetlenie u siebie...Zastosowałem diody 3528 Białe odcień zimny efekt: 1 Etap wymieniłem tylko w małych"zegarkach" aby porównać sobie które lepsze białe czy czerwone 2 Etap wymiana wszystkich na białe Efekt Końcowy:Jestem średnio zadowolony z efektów jakie uzyskałem...Samo podświetlenie białe jest spoko natomiast wskazówki nie dają rady i pod wpływem białego światła staja się takie"pomarańczowe".Gdzy udało się uzyskać efekt Mocnych czerwonych wskazówek byłbym super zadowolony.A Wy co sądzicie na ich temat?Sory za jakość zdjęć,ale były robione telefonem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.