Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dlugi201

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dlugi201

  1. No właśnie już mi ręce opadają nie wiem co powoduje takie zachowanie, świece były wymieniane
  2. Już uzupełniłem brakujące logi u góry
  3. Zrobiłem tez log 230 ale mi się nie zapisał, dziś zrobie tak jak piszesz 106 z 230
  4. Witam. Mam problem z A4 B7 2.0tfsi BGB. Coś niedomaga i nie moge znależć przyczyny. Wyrzuca check co jakiś czas za uboga mieszanka. Prosiłbym o spojrzenie na logi co jest nie tak. Grupa 118: http://vaglogi.pl/log-118_FQ184R.html Grupa 115: http://vaglogi.pl/log-115_FRXSn1.html Grupa 033: http://vaglogi.pl/log-033_2iiGGS.html Grupa 031: http://vaglogi.pl/log-031_Mn53qn3.html Grupa 020: http://vaglogi.pl/log-020_oNP98y9.html Grupa 003: http://vaglogi.pl/log-003_JQ0U95L.html Grupa 002: http://vaglogi.pl/log-002_A2waj.html Grupy 002, 103, 230: http://vaglogi.pl/log-002_230_103_hCYCAi.html Grupy 002, 106, 230: http://vaglogi.pl/log-002_230_106_88PtO.html
  5. Orginalny ecu nikt niechce stroić wiadomo czemu Jest wpięty ecumaster w trybie Fit ale orginalny komputer bardzo i tak ingeruje w zapłon, Dlatego chce przejść na orginał Me 7.5 aby pożądnie wystroić auto.
  6. Witam posiadam A4 B5 1.8T 1998r. silnik AEB. Obecnie jezdzi na ecumasterze. Moje pytanie jest czy wie gdzie lub zna kogoś kto wykona swap elektroniki sterującej pracą silnika i osprzętu na ME7.5, plus strojenie auta. Czekam na odpowiedz i pozdrawiam.
  7. Ok dzięki myślałem że już ktoś spotkał się z takim przypadkiem bądż już robił takie coś
  8. Witam. W moim siwku ( audi A4 B6 1.8T) skończyło się turbo Gt2860RS Eliminator (padły łożyska) chce kupić Garretta Gt2871R i mam pytanie czy od mojego turba (Gt28RS) podejdzie strona gorąca do Gt2871R?
  9. Mi chodzi właśnie aby dopasować samą głowice bo walki i zawory wszystko przełożyłbym ze swojej a jak znalazlem samą gołą głowice do AVJ i to najtaniej za 1500zł (używana) A od innych niewiem czy będzie pasować czy się zgraja kanały olejowe, wodne.... a od starszych 1.8t jak np. AEB można kupić za 500zł
  10. to super, a jak kupie inna glowice od 1.8t, B6 to walki i zawory podejda do niej od mojej AVJ? Bo głowica od starszego 1.8t z B5 podejdzie? bo w sumie jest ich najwięcej i najtańsze
  11. Witam, mam pytanie czy do mojego silnika AVJ podejdzie jakaś inna głowica? musze zmienić bo moja pękła a do AVJ ciężko znależć Prosiłbym o jakieś sugestie na ten temat
  12. Bardzo prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=229634.msg2759361#msg2759361 Wielkie dzięki szukałem tyle i nie znalazłem tego bardzo pomocne
  13. Tak myślałem że trzeba zrobić ale nie byłem pewien i widocznie za delikatnie to robiłem musze wziąść większą breszke i większy młotek :>
  14. Witam mam taki problem muszę wymienić pierścień magnetyczny impulsatora znajdującego się w skrzyni. I pytanie czy już ktoś to robił? Czy trzeba wyjmować skrzynie i rozbierać aby flansza od przegubu (nr 1 na rysunku) wyszła? i zdemontować obudowe (nr 2 na rysunku)
  15. jak chcesz to po niedzieli moge zerknąć ci to mam na zapasie jedną pompke do b5 aby podmienić
  16. Ok wielkie dzięki za pomoc
  17. Witam Mam pytanko zakupiłem autko a4 b6 avj, i ktoś zdemontował czujniki uderzeniowe znajdujące się na pasie przednim i czy musze dopasować je konkretnie dany numer jaki powinien być czy podejdą każde od b6? bo słyszałem że trzeba dopasowywać je po numerach vin, jeśli tak to jak to sprawdzić?
  18. Może dzwon był? Nic nie jest wykluczone, oglądałem podłużnice to są wpożądku a czemu zostały wyjęte
  19. Dokładnie to 33 tysie Nigdy nic nie było robione przy tych czujnikach i nigdy nie wyskoczył mi błąd air bagów. Naprawdę szokuje mnie co się działo z tym autem Naprawde auko było zbudowane zacnie Ale wcześniejsi urzytkownicy troszke nie szanowali go i chyba bardziej go traktowali do lansu i popisów przed kolegami
  20. Turbina to Garrett GTRS dalej ta sama po regeneracji albo nowa. A zmiany to raczej bedą szły do przodu jak ogarne cała elektryke i stylistyke w jakimś stopniu to może pójde w większą moc, Jak na razie to przez jeden dzień działał szybkościomierz i powiem że łepek urywa tak jeżdzi, a jak nie chodzi szybkościomierz to troszke słabe jest I małe pytanko czy te czujniki uderzeniowe od airbagu na przednich podłużnicach co są montowane to ty je zdemontowałeś? bo ich nie ma i jak je teraz dopasować słyszałem że tylko po numerze vin
  21. zainwestuj w pakiet S-line albo S4 - sporo aut mozesz obejrzec na forum. i tak zrobie już sie rozglądałem za dokładką na przód i tył s-line Chyba że ma ktoś jakąś ciekawą propozycje ze sprzedażą tych dokładek? wydechy brzmią super muzyka dla mych uszu
  22. Kazdy kto nim jechal to lał w gacie wiec jednak to wnetrze bym wypral... To też dziwie się co tam tyle plam na siedzeniu pasażera i z tyłu A ma ktoś może jakieś fotki jak wyglądała z dokładkami? Bo teraz to przód wyglada tragicznie ( a ta siatka która jest po środku )
  23. a to jesteś też z okolic bełchatowa? jak coś to zapraszam
  24. Największy ból to był doprowadzenie elektryki bo przewody od abs/esp poobrywane więc była choinka i od klocków, jeszcze zostało mi zrobić szybkościomierz bo raz działa a raz nie w większości to nie działa,(test na vagu prędkościomierz działa, bład wskazania na impulsator, wymieniłem i nadal to samo więc trzeba obejżeć wiązke elektryczną) a co zostało popsute i wymieniane to jest tego i to sporo jeszcze troszke pracy i bedzie autko jak marzenie
  25. znaczy kto? ile to auto juz mialo wlascicieli? w karcie pojazu jestem już 4 jak Poziek sprzedał więc było jeszcze 3

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.