Treść opublikowana przez 47ja
-
[B5 AHU] Nie działa cięgno przy turbosprężarce
witam mam problem w mojej audiczce nie działa cięgło przy turbo nawet przy wciśnięciu pedału gazu do spodu nie poruszy się,proszę odpiszcie czy ma się to poruszać i jeśli tak to co może być przyczyną uszkodzenia,audi po przejechaniu kilku km. na większych obrotach słabnie
-
[B5 AHU] Słabnie po nagrzaniu
wygląda to tak że jadę sobie ok 100km/h i w pewnym momencie silnik zaczyna słabnąć dzieje się tak na każdych obrotach nawet jak zredukuje bieg to auto jest słabe
-
[B5 AHU] Słabnie po nagrzaniu
witam mam problem chyba z turbiną ponieważ po nagrzaniu się silnika traci dużo mocy,audi zakupiłem całkiem niedawno i były pościągane takie małe wężyki prawdo podobnie od podciśnienia,mam do was wielką prośbę żeby mi ktoś podał jakiś schemat albo foto jak mają być one podłączone i czy to może mieć związek z tym że auto słabnie po nagrzaniu
-
[B5 AHU]egr
czyli mogę wszystko zostawić tak jak miałem na początku i będzie dobrze?
-
[B5 AHU]egr
witam wszystkich jestem tutaj nowy ale mam problem z moją audiczką i mam do was prośbę,czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć jak się to nazywa http://img122.imageshack.us/my.php?image=s6308834yg5.jpg i do czego to służy ?? jak zakupiłem autko to ten koniec co nakłada się wężyk miałem zaślepiony,a znajomy ma tu podpięty wężyk z jakimś ciśnieniem i teraz pozakładaliśmy te węzyki tak jak u niego ale u mnie nie ma żadnego ciśnienia w nich i nie wiem dlaczego ;( samochodzik jest niezbyt mocny i to podobno przez to proszę was o wszelaki informację związane z tym bo ja się wogule nie znam na dislach
-
potrzebny kod do radia
witam mam oryginalne radio i nie posiadam do niego kodu mógłby mi ktoś jakoś pomóc w zdobyciu tego kodu ?? nr radia to AUZ8Z2T0425788
-
[ALL] wyjmowanie radia pomoże ktoś??
Witam mam problem z oryginalnym radyjkiem i muszę go wyciągnąć tylko nie wiem jak to zrobić żeby nic nie uszkodzić,pomoże mi ktoś ponieważ ja nie wiem zabardzo jak się do tego zabrać? jeśli był podobny temat to przepraszam ale ja nic nie znalazłem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam was zakupiłem nie dawno swojego pierwszego diesla jakim jest audi a4 mam nadzieję że w razie problemów moge na was liczyć pozdro 47ja