Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

47ja

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 47ja

  1. witam mam problem w mojej audiczce nie działa cięgło przy turbo nawet przy wciśnięciu pedału gazu do spodu nie poruszy się,proszę odpiszcie czy ma się to poruszać i jeśli tak to co może być przyczyną uszkodzenia,audi po przejechaniu kilku km. na większych obrotach słabnie
  2. 47ja odpowiedział(a) na 47ja temat w 1.9TDI
    wygląda to tak że jadę sobie ok 100km/h i w pewnym momencie silnik zaczyna słabnąć dzieje się tak na każdych obrotach nawet jak zredukuje bieg to auto jest słabe
  3. 47ja opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam mam problem chyba z turbiną ponieważ po nagrzaniu się silnika traci dużo mocy,audi zakupiłem całkiem niedawno i były pościągane takie małe wężyki prawdo podobnie od podciśnienia,mam do was wielką prośbę żeby mi ktoś podał jakiś schemat albo foto jak mają być one podłączone i czy to może mieć związek z tym że auto słabnie po nagrzaniu
  4. 47ja odpowiedział(a) na 47ja temat w 1.9TDI
    czyli mogę wszystko zostawić tak jak miałem na początku i będzie dobrze?
  5. 47ja opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam wszystkich jestem tutaj nowy ale mam problem z moją audiczką i mam do was prośbę,czy ktoś z was mógłby mi powiedzieć jak się to nazywa http://img122.imageshack.us/my.php?image=s6308834yg5.jpg i do czego to służy ?? jak zakupiłem autko to ten koniec co nakłada się wężyk miałem zaślepiony,a znajomy ma tu podpięty wężyk z jakimś ciśnieniem i teraz pozakładaliśmy te węzyki tak jak u niego ale u mnie nie ma żadnego ciśnienia w nich i nie wiem dlaczego ;( samochodzik jest niezbyt mocny i to podobno przez to proszę was o wszelaki informację związane z tym bo ja się wogule nie znam na dislach
  6. witam mam oryginalne radio i nie posiadam do niego kodu mógłby mi ktoś jakoś pomóc w zdobyciu tego kodu ?? nr radia to AUZ8Z2T0425788
  7. Witam mam problem z oryginalnym radyjkiem i muszę go wyciągnąć tylko nie wiem jak to zrobić żeby nic nie uszkodzić,pomoże mi ktoś ponieważ ja nie wiem zabardzo jak się do tego zabrać? jeśli był podobny temat to przepraszam ale ja nic nie znalazłem
  8. witam was zakupiłem nie dawno swojego pierwszego diesla jakim jest audi a4 mam nadzieję że w razie problemów moge na was liczyć pozdro 47ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.