Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Soth

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy, powiedzcie czy to normalne - wczoraj zajrzałem pod maskę i zobaczyłem, że płyn chłodniczy w zbiorniku jest rozwarstwiony tzn.: na dole zbiornika zgromadził się gęsty płyn o mocnej barwie, natomiast na górze jest warstwa zdecydowanie jaśniejsza. Zaznaczam, że płyn był całkowicie wymieniany na zimowy około dwóch miesięcy temu. W sumie poza tym nie zauważyłem innych nieprawidłowości w pracy silnika, nie grzeje się nadmiernie ani nic.
  2. Soth odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    Tak też zrobię, ale kurczę czasu mało i jakoś nie mogę się do tego zabrać Zrobię to w weekend
  3. Soth odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    Dzięki pablo, przeczytałem wątek i muszę powiedzieć, że też spotkałem sie z poglądem, że wyświetlanie napisu BREMSE LICHT i wciśnięcie pedału hamulca to element diagnostyki świateł stopu. Więc może jednak tak musi być ? Dla świętego spokoju sprawdzę jeszcze żarówki w weekend ...
  4. Soth odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    U Ciebie to raczej to co piszesz - żarówka prawego stopu
  5. Soth odpowiedział(a) na Soth temat w Audi A4 B5
    Klocki sprawdzone i płyn wymieniony tydzień temu. Może to faktycznie coś z żarówką, jak sugeruje letallec. Sprawdzę to. Dzięki koledzy.
  6. Soth opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam, Koledzy, zauważyłem, że po włączeniu zapłonu na wyświetlaczu pojawia się napis BREMSE LICHT, który gaśnie po wciśnięciu pedału hamulca. Dzisiaj do napisu doszedł trzykrotny sygnał dźwiękowy i zapalił się symbol niesprawnego układu hamulcowego. Wszystko zniknęło po wciśnięciu pedału hamulca i pokazał się napis "OK". Zaznaczam, że żarówki stopu mam sprawne. Czy jest to normalny objaw ?
  7. Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem A4 B5, 1995r. benzyna 1.8. Poprzednio jeździłem Francuzem (Peugeot) no i nie ma porównania Pozdrawiam wszystkich forumowiczów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.