Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

milanex

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez milanex

  1. Witam mam zamówione wtryskiwacze od 110 chciałbym je wsadzić zamiast moich 90 na co mam zwrócić uwagę przy wymianie i jak postępować by czegoś nie zwalić i niezapowietrzyć układu wtryskowego-prosze o porady . Z góry serdecznie dziękuję
  2. milanex odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    sprawdż klocki u mnie od wewnętrznej strony był kompletnie wytarty dosłownie zostało 2 mm okładziny a z zewnętrzej strony tarczy miał jeszcze prawie 8 mm i u mnie stukał klocek po założeniu nowych jest git
  3. Mam wrażenie ,że moja audiczka ma albo tył za nisko , albo przód za wysoko czy mógłby ktoś zmierzyć wysokość od ziemi do krawędzi błotnika z przodu i z tył . Chodzi o avanta 1,9 TDI 90 KM rok 97.Wówczs mogę szukać gdzie jest feler z przodu czy z tyłu. Z góry piknie dziękuję
  4. Ja dzisiaj założyłem w celu sprawdzenia 17" 8J Et 35na oponkach 235/45 nic nie obciera komfort też spoko wygląd kozacki sprawdzimy ile więcej spali a tu znowu mrozy i trza wrócić na zimówki.Moje felasie są podobne do OZ michelangelo 10 wygląd zajefajny Kupuj i zakładaj
  5. Dzięki za info ,ale mam zdolności manualne by wykonać coś z żywicy by zakryć dziurki robiłem kiedyś całe ospoilerowania od podstaw to z tym nie będzie problema Dzięki [ Dodano: 15-02-2007, 14:55 ] Myślę ,że nie była przesadni ztuningowana
  6. Witam muszę swojego avancika doprowadzić do eleganckiego wyglądu udało mi sie kupić niedrogo po lekkich przejściach praktycznie delikatnych obtarciach, tj zderzak przedni delikatnie dotknięty lewy błotnik lekko wgnieciony przy lampie porysowany tylni zderzak lekko na błotnikach przednich zaczyna wychodzić korozja. A że mam możliwość polakierowania po całości brat lakiernik złota rączka (dosłownie pedant przy robieniu samochodów) sam też mam doświadczenie w tych sprawach to mam pytanie : czy zderzki i błotniki po lifcie 99-00 będą pasowały do mojego z pazdziernika 97 moim zdaniem są troszeczkę ładniejsze od moich gładkich i nie są drogie jak od S4 które są chyba najładniejsze miałem wiele aut ,które tuningowałem laminatami ale z wiekiem człowiek dorasta i cepelia tuning już mnie nie kręci obniżanie auta dokładkami i jazda z myślą czy zachaczę o krawężnik czy nie jest dość stresująca ile razy już zdejmowałem kleiłem malowałem i zakładałem to sie w pale nie mieści teraz już dość - może jedynie delikatne progi na wzór s4 zrobie sobie sam bo progi to najmniej awaryjny dodatek oczywiście jeżeli jest dobrze wykonany z kilku warstw maty szklanej i żywicy i na dodatek dobrze wysezonowany by na słońcu go nie pokręciło te z allegro i giełdy samochodowej nadają się jedynie do dalszego przerabiania i dopasowywani co oryginał to oryginał Także moje pytanie czy bez problemu założe te elementy po lifcie nie chcę kupować w ciemno Pozdrowionka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.