Treść opublikowana przez malinzgora
-
Spocik Lubuski :)
A ja gdzie kurrrrr jestemmmm?????????????
-
Spocik Lubuski :)
Paweł 96 na 50 :/
-
Spocik Lubuski :)
Hejka Dla mnie ostatni spocik skonczył sie 8 pkt. i 300zl. Ale dzisiaj bede
-
[B5 AFB] Brak mocy silnika po mocniejszym przyciśnięciu gazu
problem rozwiazany
-
[B5 AFB] Brak mocy silnika po mocniejszym przyciśnięciu gazu
Bładów na vagu brak
-
[B5 AFB] Brak mocy silnika po mocniejszym przyciśnięciu gazu
Tamten problem juz dawno rozwiazałem mcm był to kat wtrysku
-
[B5 AFB] Brak mocy silnika po mocniejszym przyciśnięciu gazu
Witam Około godziny temu wjechałem na rondo i mocniej przycisnąłem gaz i nagle poczułem brak mocy, autko nie wkręca sie powyżej 2000obr jakby mi ktoś turbo wyciął . Gasiłem zapalałem i dalej to samo do tej pory czyli godz. wcześniej wszystko było OK. HELPPPP
-
Spocik Lubuski :)
Kamilo5 Raczej kluczyka ci nie sprawdzę bo jeszcze nie wymyślili połączenia radiowego z Vagiem Ale wpadnę z laptokiem jakby co
-
Spocik Lubuski :)
O mnie zapomnieliscie ??? he he ja tez bede. Jak zawsze o 18.00 pod Caree
-
Spocik Lubuski :)
Ja lecialem dzisiaj bokiem przez rondo kolo Ma'ca, no nie chcący ale nic nie pokrzywiłem, 2-ka i opór Bede o 18 na parkingu pod Carrefour'em. Ale Vaga tym razem nie bede mial. Jak juz to w tygodniu do mnie walic
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
No nie mam wezyka cisnienia prowadzacego do ECU. Wiec moje króciec zakladam na dolocie ale chyba nie przed turbina tylko za, bo na jednym ze zdjecu w tym temacie ktos wkrecil króciec w jakis plastik..... Wiec gdzie ten króciec ma dokladnie byc ??? w AFB 2.5 TDI
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
Nowak Wygrał bo mi go zdusuło za pierwszym razem , ale drugi przejazd juz byl mój dzisiaj zakladam nowa przepływke Bedzie sie działo...... Wszystkim zycze swietnej zabawy sylwestrowej, naj naj naj najlepszego nowego roku, oby ten stary był gorszy.....
-
[ALL B5] Montaż wskaźnika doładowania na słupku
Witam Przeczytałem cały temat i kieruje pytanie typu a jak to zrobic w AFB 2,5TDI 98r. Gdzie sie podpiac z wezykiem do cisnienia ???? prosze o odpowiedz.
-
Spocik Lubuski :)
No witam Panowie Myślę ze następny raz pod Macro będzie lepszy, będę miał nowa przeplywke i A4 3.0 TDi Q łyknę , bo niedzielny race przegrałem tylko o jedna długość. A jeżeli chodzi o pana Topór to 0:1 dla mnie
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
Witam Wentyl a gdzie masz tego znajomego mechaniora?? Bo ja tez byłbym chętny na ustawienie kata wtrysku i pewnie topor tez. Można byłoby pojechać razem
-
[B5 AFB] PRZEPŁYWKA PROŚBA
Witam Panowie Dzieki za szybka odpowiedz ale nie pisałbym na głownym forum gdy na naszych spotach lubuskich lub w ZG miał ktos 2.5 TDI. Na naszych zlotach w ZG ja jeden mam 2.5 TDI A slaweq dzieki za naklejeczki
-
[B5 AFB] PRZEPŁYWKA PROŚBA
Witam Mam taka prosbe do kogos z Zielonaej Góry lub okolic kto ma 2.5 TDI AFB o chwilowa zamiane przepływomierza bo mam pewne watpliwosci czy moja przepływka działa prawidłowo. ;( Dzisiaj odłaczyłem przepływke i autko jakby lepiej ciagneło, zrobiłem niezłe kółko po obwodnicy i troche pocisnołem na kazdym biegu ale moje wrazenie jest takie ze na 5 i 6 ciagnie od 3000 obrotów bardzo słabo a na nizszych biegach to az na 2 biegu zrywa przyczepnosc. Wiec zrobiłem druga rundke ale z podłaczona przepływką i nie widze zadnej róznicy. Proba moja jest taka kto mogłby mi porzyczyć swoja dobra przepływkę na 15 minut a by sprawdzic czy moja jest padnieta?????
-
[B5 AFB] Problem Brems Licht
Wraca do mojego watku ze swiatłem stopu. Wiec z tego co zauwazyłem po wymianie czujnika na nowy który kupiłem w serwisie i chyba nie potrzebnie to usterka tkwi w ?? własnie w czym??. Napis który wyswietla mi sie na "fisie" pkazuje mi sie tylko w wilgotne, deszczowe dni. I co teraz powiecie, gdzie szukać?? Wyglada na to ze na instalacji jest małe zwarcie jak dostaje sie wilgoć.
-
[B5 AFB] Problem Brems Licht
Czysciłem styki przewód jest OK Mam wszystkie swiatła a włacznik zespolony to który ten przy kierze?? Jezeli ten to tez jest OK. Napisz mi co ci powiedzieli w Seacie bo rece mi juz opadaja..
-
Spocik Lubuski :)
Witam Dla mnie bomba, z tymi spotami co tydzień. Myślę ze najlepszym dniem była by niedziela bo inni mogą mieć juz plany na wieczory sobotnie i pewnie nie będą juz w stanie przyjechać a niedziela to dzień do odpoczywania i relaksu :cool1:Wiec moim zdaniem NIEDZIELA to najlepszy dzień. Co do godziny to proponuje godzinę 18-sta. Kto za to sie wpisywać!!!!
-
[B5 AFB] Problem Brems Licht
Witam ponownie Wiec tak problem mam nadal z błedem BREMS LICHT który wyswietla mi sie cały czas na fisie. Dzisiaj wymienilem czujnik swiateł stopu pod pedalem hamulca przeleciałem i nawet zamieniałem wszystkie zarówki i dalej nic. Ciagle sie pali bład swiateł stopu!!!!!!! HELPPPP
-
[B5 AFB] Światła do jazdy dziennej
Witam Chciałem zapytac jak w tytule co myslicie o swiatła do jazdy dziennej LED??? http://www.allegro.pl/item467496361_swiatla_do_jazdy_dziennej_2x8_led_homologacja.html
-
Spocik Lubuski :)
Topor dobry pomysł robić spoty "stałe" raz w tygodniu. Ja jestem za!!! Trzeba ustalic dzień i stała godzinę .