Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

malinzgora

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez malinzgora

  1. A jak sie dostac do 3 swiatła stopu bo dzisiaj patrzyłem i nie wiem jak ta plastikowa osłone sciagnać?
  2. Witam Zrobiłem logi moze ktos zerknąć kto sie na tym zna?? Z góry dzieki za pomoc i opinie pozdrawiam [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 19:48_________________________________________________Nikt mi nie pomoże???
  3. Witam Jak juz pisałem w temacie mam problem z wyskakujacym powiadomieniem o przepalonej zarówce. Zarówki sprawdzone, czujnik pod pedałem sprawdzony i przeczyszczony co moze jeszcze byc nie tak. ???? 7d ni jest dobrze a nastepne siedem wywala mi bład BREMS LICHT
  4. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Hejka No to kiedy i gdzie bo co godzine zmieniacie miejsce i czas, ustalcie twarda godzinę i niech wszyscy sie dostosują !!!
  5. Witam Mam Vaga ale nie zarejestrowanego moze ma ktos w pełnej wersji Vaga lub "lekarstwo" do niego zeby poszły Basic Stetings?? Jest ktoś z Zielonaj Góry ???
  6. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Chopy dogadajcie sie wreszcie kiedy i o której!!!!!!!!! To tez bede!!!!! A moze na Tesco (wiecej miejsca) jutro w piatek o 16.00 ???? A i jeszcze jedna sprawa jutro podpinam sie Vagiem, jak ktos ma wprawe w robieniu logów to z checia popatrze. Jak ktos chcetny na VAGA to jutro w Piatek od 9 do 12 a najlepiej dzwonić dzisiaj, tylko z ZG tel. 666 077 583
  7. Dzisiaj zrobiłem tak wracajac z pracy odłaczyłem przepływke i wydaje mi sie że ciagnie lepiej od poczatku obrotów i ma lepsze pszyspieszenie. Wymieniłem wszystkie filtry paliwa olej i powietrza. Jutro postaram sie zrobic logi. I umówiłem sie ze znajomym ze podmienie przepływke na chwile i zobacze co bedzie sie działo.[br]Dopisany: 20 Październik 2008, 16:45_________________________________________________Witam Logi zrobię dopiero w piatek Lecz mam jeszcze jedno pytanie do was które bardzo mnie nurtuje. Czytałem trochę na forum i myślę ze to jedna z tych rzeczy zawór N75 albo przepływak albo kierownice turbiny. Przepływke odłączyłem i zrobiłem jazdę próbną lecz to może złudzenie ale jakby trochę lepiej. Jeżeli to kierownice łopatek to? Mam wrazenie ze od 2500 lub 2800 dostaje takiego walnięcia w plecy jakby od dopiero pewnych wyzszych obrotów dostawał kopa, czy można wykluczyć usterkę kierownic łopatek. I jeżeli chodzi o zawór N75 to gdzie on jest i jak można sprawdzić czy działa on poprawnie, bo kolega login nie pamiętam pisał na forum ze usterka zaworu N75 to 99% utrata mocy. Dodam jeszce ze na vagu pokazuje mi błedy 575 i 65535 Bardzo proszę o odpowiedz. Dzięki i pozdrawiam
  8. malinzgora odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    Witam Ale te 2.5 TDI to z padniata przepływką ale 2:0 dla Ciebie (ostatni raz) A i mam sprawe kto załatwia nalepki klubu A4, jestem chetny na takie
  9. Witam Jestem nowy duzo czytałem i szukałem i nie moge sie odniesc do zadnego postu. Wiec tak mam A4 2.5 TDI od miesiaca czasu. Zauwazyłem ze mam problem z przyspieszaniem ale nie zawsze. Byłem na kompie u mechanika i powiedział ze nie widzi tutaj nic złego. Od faceta którego kupowałem powiedział tak: przepływa zminiona od jakiegos nowszego modelu ale niby sie zgadza na Vagu nie pokazuje nic złego, pompa po regeneracji, i przestawiony poczatkowy kat wtrysku. Objawy jakie odczuwam w czasie jazdy sa dziwne raz ciagnie od niskich obrotów a czasami wogóle nie ciagne. Nie wiem co mam zrobic z tym problemem od czego zaczać??? Nawet 1.9 TDI na 1/4 mili mnie łyka bez problemu. Co radzicie?
  10. Cześć wszystkich starych i nowych na forum A4 klub. Jestem włascicielem AUDI A4 Avant B5 2.5TDI Niedługo zamieszcze zdjecia mojej A4 S-Line 18.10.2008 odbył się zlot A4 w Zielonej Górze. bylo fajnie i szybko pozdr dla wszystkich.........

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.