-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Taaa ja dzis tez załozyłem MS w warsztacie teraz bedzie próba ognia .Bede informował po jakim czasie zaczna stukac (odpukac)
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
d*pa tam nie forum :polew: :polew: kazdy pisze co innego na temat tych MS
-
[B5 AJM] Ile kilometrów na baku
pół miasto pół trasa 1100 km [br]Dopisany: 19 Maj 2011, 23:30_________________________________________________ONLY
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam, zaczeło mi stukac z przodu lecz tylko na wybojach wiec zajechalem do mechanika i stwierdził ze musze zmienic wahacze najlepiej cały komplet. Ceny Febi czy tez tych lemorow sa kosmiczne wiec mysle zdecydowac sie na te MASTER SPORTY sporo ludu je bierze. Napiszcie mi czy warto :gwizdanie: i w jaki sposób mechanik ma je zamocowac by na dlugo posłuzyły chodzi mi o dokrecenie , bo czytałem ze ma je dokrecic jeszcze na podnosnikach. Z góry dziekuje za odpowiedzi
-
[ALL] Kontrolka "!"
dzieki wam myslalem ze to cos powazniejszego
-
[ALL] Kontrolka "!"
moze masz i racje bo latem jest wszystko ok a problem zaczyna sie gdy jest chlodno czyli moze akumulator nie trzynac moze macie jeszcze jakies inne pomysly
-
[ALL] Kontrolka "!"
Witam wszyskich . Mam nastepujacy problem : przy zimnym silniku przy odpalaniu piszczy i miga mi 3 razy czerwona kontrolka "!" nie wiem w czym moze byc przyczyna prosze o pomoc
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu
W itam posiadam audi a4 1,9 TDI 96 rok ostatnio przy skrecaniu zaczeło mi cos skrzyiec w prawym przednim kole . Chciałbym prosic o pomoc jesli wie ktos co to moze byc
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
ok ale czy mozesz mi powiedziec w którym miejscu ona sie znajduje ?
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
OK , wielkie dzieki a wie ktos moze gdzie znajduje sie pompka centralnego zamka w Audi A4 96 rok 1,9 TDI bo mysle sterownik podłaczyc pod przewody od zamka w klapie bagaznika
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
super , z tym ze nigdzie nie moge znaleść gdzie mam sie podpiac ze sterownikiem do centralnego czy moze mi ktos podpowiedziec albo podesłac jakis schemat
-
[ALL B5] Centralny zamek - jaki na pilota ?
Witam, posiadam audi A4 1.9 TDI 96 rok mam w niej centralny zamek ale tylko na kluczyk i chciałbym mieć na pilota ale nie wiem jaki wybrać na allegro jest tego masa oto jedna z nich : http://www.allegro.pl/item489970182_sterownik_zamka_klapa_migacze_sklep_promocja.html teraz jest pytanie czy taki będzie dobry a jezeli tak to gdzie go wpiąc. Może ktos posiada schemat jego podłączenia . Z góry dziekuje
-
[ALL] Zamarzające zamki
Witam , mam mianowicie taki problem gdy teraz chwycił mróz poprostu zamarzaja mi zamki ( nie wkładki tylko zamki) poprostu nie moge zamknac dzwi nie blokuje sie ta zapatka w zamku to zauwarzyłem lecz po 10 minutach gdy samochód juz sie nagrzeje one sie odblokowuja i jest ok . Jak moge ta usterke usunac ? pozdro
-
[ALL] centralny zamek
Witam, nawalil mi chyba centralny zamek chociaz nie do konca. Sprawa jest tego typu ze jak odkluczam dzwi od strony kierowcy to tylko one sie otwieraja reszta jest zamknieta a jesli odkluczam je od strony pasazera badz tez przez bagaznik otwieraja sie wszystkie nie wiem w czym moze byc przyczyna czy ktos moze mi pomóc ?
-
[ALL B5] Co to jest na zdjęciu ?
Ej, to słuzy to wyciagania bezpieczników
tomasonpol24
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta