Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ooookermit

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hmmm Co do terminu to już pozostawie wam do ustalenia, a sam postaram się dostosować
  2. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Trzeba będzie zbajerować kogoś [br]Dopisany: 11 Listopad 2008, 21:11_________________________________________________Co do bmw to tylko pozazdrościć frekwencji
  3. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Biorąc pod uwagę nadchodzący sezon zimowy, warto by było się trochę po gimnastykować i poćwiczyć opanowywanie poślizgów... Stąd moja propozycja wspólnego wypadu na lodowisko np. do hali sportowej
  4. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Widze że jakoś wiele chyba nie straciłem... ale mam niezłą propozycje gdyby ktoś był zainteresowany... na spota... [br]Dopisany: 09 Listopad 2008, 17:29_________________________________________________Jako że mnie wczoraj nie było mam pytanko odnośnie liczników rozumiem ze są godni polecenia i nie ździerają jak żyd za matke
  5. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam pięknie. No mimo szczerych starań dziś się nie odlicze Moja zonka wymyśliła remont a ja jako truteń... ;(
  6. Dzięki za pomoc, miałem co prawda nadzieje że to jakaś drobnostka i wydatek będzie niewielki, ale co zrobić...
  7. Witam pięknie Wszystkich . Ostatnio zaobserwowałem w swojej niuni że gdy odpalam ją rano a jest duża wilgotność powietrza, przez około 1 min cała deska i panel szaleje. Wszystko mruga a wskaźniki skaczą jak opętane. Domyślam się ze gdzieś wchodzi woda i powoduje zwarcie... ale, chciałem się dowiedzieć czy ktoś z Was miał kiedyś coś takiego i jak temu zaradził
  8. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak na pierwszy spocik Audi na którym byłem to... fajnie było :> Jak coś to na następnym też się z chęcią stawie, co do bacówki to fajna sprawa i ten tor nocą może być super...
  9. ooookermit odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka, jak tylko dam rade to sie odlicze . Jestem nowy i z chęcią sie poznam
  10. Witam wszystkich. Przez kilka miesięcy szukałem ładnego BMW, przez przypadek wsiadłem do Audi zakochałem się i kupiłem. Autko :> BOMBA :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.