Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

diman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez diman

  1. A mój powiedział jak się go spytałem czy fajne "tatuś a ty juz nie chcesz Ferrari" [emoji16] pamięta co mi się podoba
  2. Bo powiało świeżością a zator już się chyba przejadł większości [emoji848]
  3. Ja będę dopiero po serwisie olejowym w toyocie, mówił że potrwa to ok 2 godz a na 16 mam być więc zobaczymy, po 18 powinienem być na forum
  4. Jaka tanizna - same super rzeczy są hehe
  5. Chodzi o to, że Seves rowerem jeździ zawodowo i stąd taka lokalizacja
  6. Jeb z dzidy Miszka został zbombardowany sms'ami
  7. Do ogarnięcia trochę czasu jeszcze zostało to się potrenuje [emoji39]
  8. Trasę nam młody ułoży to pewnie tak się to skończy i będzie oczywiście cały czas z górki [emoji16]
  9. No mnie już korci od tygodnia, ale mrozy mnie skutecznie blokują, nawet kupiłem sobie nakładkę żelową na siodełko, dla poprawy komfortu d*py [emoji16]
  10. He he może biegnąc bez różnicy dla mnie ciekawe jak dla niego[emoji16]
  11. A ciekawe jak się Miszka zapatruje na takie "zdrowe" podejście do sprawy, może też by się skusił [emoji848]
  12. Zapomniałem, że masz tam dodatkową działkę jeszcze he he
  13. Braknie mu miejsca na wasze bryki [emoji16]
  14. He ino wstawileś słowo klucz - rower i impreza nabiera świeżości
  15. Witam braci rowerzystów [emoji16], na takową rowerową imprezę bez gadania się piszę, więc proszę mnie wpisać na tą zacną listę
  16. Siemanko szykuje się jutro ktoś na spota, bo jadę jutro na serwis toyoty to mógłbym się pojawić będzie blisko?
  17. Ja też odpadam bo nie dojadę na czas
  18. Najlepiej silnikowy[emoji16]
  19. Miałem taką wizję ale tam non toper pada deszcz masakra
  20. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Prawie jak deska serów [emoji16]
  21. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Siemanko
  22. diman odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Się nie przejmuj czym przyjeżdżasz, w piątek byliśmy małą ekipą ale za to różnorodność marek aut duża dwa razy Audi 1 A4 b8 2 a2 3 ford fokus 4 Toyota Aygo Więc podjedź czym kolwiek a będzie git he he

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.