Treść opublikowana przez loope
-
[ALL B6] Lusterka elektryka
dzieki za potwierdzenie informacji ...
-
[ALL B6] Lusterka elektryka
przeciez sa trzy wiazki kabli: zółte i dwie pary czarnych ... jedna para czarnych tych na dole jest podlaczona do regulacji ... a pozostale dwie?
-
[ALL B6] Lusterka elektryka
Witam, tydzień temu z mojego audi skradziono wkłady lusterek. Zostały po nich tylko obcięte kabelki ... ;( ;( ;( ;( Które kable są od podgrzewania? A które od fotochromu? Skoro są dwie pary kabli to zakładam że mam lusterka fotochromowe .... Pomożcie ;(
-
[B6 AYM] Dziwny dźwięk koło filtra powietrza
Jesli wsiade do auta i pozamykam drzwi ... i przygazuje powyzej 2,5k obrotow i przy schodzeniu z obrotow gdzies za schowkiem po stronie pasazera slychac wyrazne "PSZSZSZSZT" tak jakby powietrze uciekalo po calym dolocie ... w przyszlym tygodniu jade sprawdzic turbine i dam znac czego sie dowiedzialem. Dzieki boseron.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
http://allegro.pl/item561656000_galka_pokretlo_nawigacja_rnse_a3_nowa_fv.html przeznaczone do modelu: A3, A3 Sportback, A3 Cabrio
-
[B6 AYM] Dziwny dźwięk koło filtra powietrza
dzięki za info, znam ten temat. Ja mam dźwięk powietrza takiego jakby uciekało wraz ze spadkiem obrotów ... podobna sprawa do tej z linka co podałeś. Śledzę go na bieżąco.
-
[B6 AYM] Dziwny dźwięk koło filtra powietrza
Witam, z pod filtra powietrza przy wyższych obrotach kiedy załącza się turbinka słychać dziwny niepokojący dźwięk typu: "PSZSZSZSZSZTTT" tak jakby uciekało powietrze ... Autko to audi a4 b6 2.5 tdi v6 <niedawno kupione> ... nie wiem czy to jest typowy dźwięk czy coś się popsuło w mojej audiczce. Heelp. EDIT: Ten dźwięk wydobywa się jak silnik schodzi z obrotów.[br]Dopisany: 24 Luty 2009, 13:48_________________________________________________Nikt mi nie pomoże ? ;( Chciałbym dodać, że po dodaniu gazu do około 2000 obrotów i PO puszczeniu go słychać ten nietypowy dźwięk.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Boberek a jednak po kilku godzinach szukania, znalazłem coś takiego ... Jest to wzmacniacz antenowy, który z nie wiadomych okoliczności jest po prostu złamany wraz z wyrwana elektronika ... Koszt w ASO - Audi Centrum Wrocław - 8E5035225D - 680zł. ;( ;( ;( Oczywiście błąd VAGa 00858 dotyczy tego wzmacniacza.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam parę pytań odnośnie przejścia z Nawigacji DX "wersja bagaznikowa" na RSN-E ... otóż: - co jeszcze zdemontować/przełożyć/odłączyć oprócz czytnika NAVI w bagazniku? Nie mogę znaleźć anteny do DX'a ... (z boku konsoli jej nie ma) hmm? - czy przy przejściu na RSN-e'a trzeba odłączyć coś przy liczniku? Proszę o ewentualne jakieś porady, sugestie ... Oczywiście kosz na 2 DIN już zamontowany, klimatronic w drodze, adapter antenowy mam, iso->iso2 mam. - mam jeszcze jedno pytanko mianowicie przestało mi grać radio FM ... podłączyłem VAGa i znalazłem jeden błąd ... kod błędu numer 858 < kabel antenowy odłączony > natomiast wszystko jest podłączone jak należy ... gdzie znajduje się antena FM? Co mogło ulec uszkodzeniu? hmm .. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
super koledzy, dzięki.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czyli one roznia sie jedynie panelem przednim <obudowa> ... ?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
mam pytanko odnosnie panelu klimatronica ... alvaro napisal, ze wystepuje problem z ogrzewaniem tylnej szyby w panelach z B7 wkladanych do B6 ... mam pytanko czy wszystkie modele paneli z B7 maja problem z ogrzewaniem tej szyby <oczywiscie panele pod RNS-E>? pozdr.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Może spróbujcie programem: Polski VAG 4.9
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Mam radio Audi Concert i nawigacje DX z kolorowym FISem ... przymierzam sie do rns-e ... Dowiedziałem się, że jeśli jest fabrycznie oryginalnie radio Concert to brak CANow w konsoli srodkowej EDIT: dzieki boberek za informacje.
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
... jeśli zastosuje emulator CAN BUS (nie ciagnac kabelkow CAN z licznika) to bedzie dało sie zrobić komunikacje FISa z RNS-E ? Chce się tylko upewnic ....
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich klubowiczów ))