Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kathie

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kathie

  1. Mam do was pytanko.... Bo koledzy mnie tu strasza ze jak zrzuce moja a 4 na glebe to bede miala nerki poobijane, i t p;/ Naprawde jest az tak zle ? Czekam na odp. Pozdrawiam [ Komentarz dodany przez: rob: 23-02-2007, 22:06 ] w temacie powinien być nazwany problem, proszę zmienić temat [ Komentarz dodany przez: pre_pl: 24-02-2007, 09:08 ] Kathie, staraj się nazwać tak temat, żeby opisywał co będzie w temacie.
  2. a dziekuje, nie zawuazylam <gafa> Pozdrawiam
  3. kathie odpowiedział(a) na unfa temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Nie no autko ladniutkie....i koledzy, dajcie spokoj z ta kierownica, jak chlopak daje rade to jest ok, a jak dla mnie to bylaby wieksza adrenalina przy wyprzedzaniu w Polsce....hehehe.... :twisted: Pozdrawiam
  4. Naprawde pieknosc:) Wnetrze, wizual, no i silniczek..... Nic tylko pozazdroscic:) Pozdrawiam
  5. Jeszcze standardzik jak moja:) Ladniutka....w koncu audi No i ja jak kupilam moje cudo tez mowilam,ze starcza mi te 125 km, (wczesniej mialam ibize 1.4-->hahahah) teraz mysle ze to naprawde za malo;/ . Jakies plany oprocz 17' sa? Ja w marcu obnizam no i szybki przyciemniam, na 17' musze jeszcze poczekac.....ehh...zycie studenta hiehie. Pozdrawiam
  6. Ja popieram pomysl z trojmiastem:)
  7. U mnie było tak samo i okazalo sie,ze to bezpiecznik;] No ale teraz za to czasami sie zdarza ze zamykam pilotem samochod a automatycznie otwiera mi sie lewa przednia szyba---->kiedys tak sie stalo jak mooooocno padal deszcz--->ale bylam wsciekla. Wiecie moze co to moze byc? Pozdro
  8. kathie odpowiedział(a) na kathie temat w Układ Jezdny
    Dzieki, dzieki,mysle ze sie poslucham;]
  9. kathie opublikował(a) temat w Układ Jezdny
    Mam pytanie:) Wlasnie chce zrobic glebe w mojej audi i moze powiecie mi czy to nie bedzie "kicz" jesli zostane w tym sezonie przy 15'?? Bo na 17' to chyba pare miechow musze poczekac;] Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.