Treść opublikowana przez ediluki
-
Dobry sklep internetowy z oryginalmi częściami lub dobrymi zamiennikami
Witam Ma ktoś link do sklepu internetowego z oryginalnymi częściami AUDI?
-
listwa uchwytowa (oświetlenie tablicy rej )- sedan
Witam Jaki symbol ma ta część? muszę zapytać w ASO. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć tej listwy. Ostatnio też ukradli mi zaślepkę haka w kolorze LY3C, widziałem na allegro za 70zł(z wysyłką) tylko zagruntowane do malowania.
-
dymienie na niebiesko z wydechu
Witam Po regeneracji turbiny - niebieski dym znikł. Cała ta operacja kosztowała mnie 1100zł. Pozdr
-
Brak nadmuchu na przednią szybę
Witam Mam taki problem- po ustawieniu klimatronika na nadmuch na szybę gdzieś dmucha ale nic nie leci przez kratkę, na przód i na nogi jest w porządku. Klimatronik słychać że coś tam przestawia ale nawiewu nie ma żadnego. Czy mógł spaść jakiś kanał doprowadzający powietrze na górę? Pozdrawiam
-
dymienie na niebiesko z wydechu
Po oględzinach u mechanika - diagnoza - turbina do regeneracji, zasysa olej. Dymi na niebiesko cały czas, pali olej dokładnie czuć. We wtorek wizyta u mechanika - diagnoza z komputera, wyciagniecie turbiny , regeneracja - mam nadzieje ze to ustąpi... Pozdrawiam
-
dymienie na niebiesko z wydechu
Witam, Od kilku dni jestem posiadaczem A4 1.8T BFB B6 rocznik 2002. Wczoraj zauważyłem, że po odpaleniu auta, gdy silnik jest zimny np. rano lub po dłuższym postoju za samochodem pojawia się chmura jasnoniebieskiego dymu. Jaka może być przyczyna? Pozdrawiam
-
[ALL] Zapach spalin w kabinie
Witam. Mam ten sam problem. Przy włączonym nawiewie czuc zapach spalin w środku. Ale tylko wtedy gdy auto stoji. Zapach znika podczas jazdy. Z moich oględzin wynika że układ wydechowy jest raczej szczelny. W którym miejscu w komorze silnika zasysane jest powietrze do wentylacji? Czy zabrudzony filtr kabinowy może byc przyczyna?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Audi A4