Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maly_jasiu

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maly_jasiu

  1. Witam, temat dotyczy silnika 1,9 TDi AJM 85 KW. Rano nie grzeje mi świec zarowych, chociaż temperatura na zegarach spada do 0 St. Sprawdzałem świece, 4 sprawne. Po wyczepieniu wtyczki z czujnika temperatury świece sa grzane - wtedy opali bez problemu. Wymieniłem czujnik temperatury - 4 pinowy - zaraz obok 3 świec grzejących płyn chłodniczy. Temperatura na kanale 49 przy zimnym silniku pokazuje zawsze 30 St, a na 51 min 5 stopni. Czytałem na forum, ze czujnik temperatury na kanale 51 jest w bloku silnika- czy ktoś moze mi powiedzieć, gdzie dokladnie sie znajduje i co zrobić z tym problemem, ze nie grzeje mi świec zarowych?
  2. maly_jasiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Z tego co czytalem na forum, to walnięty termostat. Trzeba bedzie go wymienic. A poza tym moze nie byc styku na czujniku temperatury cieczy chlodzacej, dlatego temperatura nagle spada na klimatroniku i wskazówka opada do nim. Nie wiem tylko gdzie dokladfnie sie znajduje czujnik....
  3. maly_jasiu odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam. W moim audi z roku 2001 b5 1,9 Tdi 85KW tez jest 87 kodów. Na kanale 51 pokazuje mi 90 Stopni i tak trzyma po zagrzaniu, a na kanale 49 idzie od niskiej temepratury tj. od ok 15 do 60 stopni, potem potrafi spaść do -10 stopni a potem rośnie max do 74 i wiecej juz nie idzie w góre. Tak samo wskaźnik temperatury na desce rozdzielczej sie zachowuje, praktycznie nigdy nie osiąga 90stopni, chyba ze go mocno katuje, to sie potrafi tak zagrzać, ale przy normalniej jezdzi ok 120 km/h w trasie mam zawsze 75 stopni. Czy tak ma byc, czy czy na kanale 49 i 51 teperatrura powinna miec zawsze ok 90 stopni?
  4. [Wrocław] Chciałbym się serdecznie przywitać z wszystkimi Klubowiczami i miłośnikami samochodów marki Audi - wiem jedno WŁADCA PIERŚCIENI (oooo TDi) to przodująca marka spośród najlepszych samochodów na świecie. Pozdrawiam maly_jasiu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.