Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mospi

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jesli jeszcze ktos bedzie to czytal, to w moim przypadku okazal sie to faktycznie przegub. Chrobotalo mi w przednim prawym kole przy skrecie kierownicy. Jest OK, wiec jesli ktos ma podobne objawy, warto sprawdzic przegub.
  2. czesc Panowie, mam podobne objawy u siebie w B6: auto przy lewym skrecie wydaje dzwieki, wydaje mi sie ze z prawego przedniego kola, cos w rodzaju chrobotania, metalicznego ocierania. Podobne objawy sa przy wysprzegleniu podczas jazdy na wprost. Nie jest to regularne, wystepuje nie zawsze i przy roznych predkosciach. Bylem w paru miejscach i najczesciej szpece stwierdzaja ze to przegub. Zostawilem samochod u mechanika, mam odebrac jutro. napisze czy sie udalo uporac z defektem i co zostalo wymienione.
  3. czesc, dobrze zrozumialem - nie otwieraja ci sie drzwi? to juz grubszy problem i wyglada na nie tylko elektryczny. A kluczykiem da rade? Moze to tez wina przerwanej wiazki el. Ja ci nie pomoge, moze ktorys z starszyh stazem i doswiadczonyh bywalcow forum. U mnie byla tylko szyba kierowcy. Okazalo sie ze to nie silnik ani wiazka alektryczna miedzy drzwiami a slupkiem, jak u wiekszosci, tylko jednak faktycznie sterownik - plastikowe tryby i linka. Tak na przyszlosc. Mam nadzieje ze uda ci sie rozwiazac swoj problem. Napisz co bylo powodem. pozdro
  4. no cos ty!zajelo im to 1h i to w sumie w porywach we dwoch. Poza tym stwierdziono ze u mnie to defekt podnośnika szyby drzwi kierowcy a nie awaria wiazki elektrycznej pomiedzy drzwiami a slupkiem. Czesc do zamowienia z VW kosztuje 438 PLN. Wzialem auto z szyba podsteplowana kolkami w gorze coby mogl stac w miare bezpiecznie na chodniQ. teraz musze skombinowac taka czesc za w miare ludzkie pieniadze. Ma ktos moze namiary na taki kawalek plastiQ? Jutro sprawdze sobie sam ta wiazke elektryczna. pozdro
  5. tommylee - faktycznie watek byl, dzieki za info. Poczytalem do konca i sprobuje to zastosowac. Dzis bylem u szpecow i rozebranie drzwi zajelo im jakas 1h. Dramat! dzieki i pozdro
  6. czesc Panowie, u mnie dzis przestalo dzialac sterowanie szyby kierowcy w A4 B6. Co dziwniejsze od przypadku mcfly'a z moich drzwi moge sterowac prawa szyba. Poza tym slychac ze silniczek zalapuje ale nie rusza szyby. slychac tez cos w rodzaju zgrzytu, jakby w srodku byl piasek. Do tej pory nie bylo nawet sygnalu ze cos dzieje sie nie tak. dzis byl problem z dosunieciem szyby do konca a potem zjechala na dol i mam drzwi bez szyby aha, od jakiegos czasu nie dziala podswietlenie pokretla wlaczania swiatel. Przez pewien czas mrugalo a teraz nie dziala w ogole. Macie pomysl co sie dzia i co mozna zrobic we wlasnym zakresie? pozdrawiam
  7. czesc, jestem nowy na forum. mieszkam w Rzeszowie i pozdrawiam wielbicieli Audi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.