OK. Na jutro jestem umówiony z mechanikiem to mu to zasugeruje. Nie wiem czemu,ale On się uparł,że prawdopodobnie coś jest nie tak ze wskaźnikiem na zegarze... Dzięki wielkie za pomoc..[br]Dopisany: 19 Listopad 2008, 07:26_________________________________________________No niestety. Po podłączeniu do VAG-a wszystko jest OK. Czyli jednak chyba coś bezpośrednio ze wskazówką.Czy ktoś miał podobny problem? Czy to w ogóle jest do zrobienia?
Witam kolegów...Na samym początku Witam wszystkich.Jest to mój pierwszy post na forum. A oto mój problem. Wskaźnik temperatury na desce nie zawsze pokazuje wartości.Zdarza się,że po zagrzaniu silnika i zgaszeniu auta,potem po ponownym przekręceniu kluczyka wskaźnik działa,przy czym pokazuje max. 75 st. Nieraz w trakcie jazdy temperatura spadnie na 50 st. i tak już zostaje.Co może być uszkodzone...Z góry dzięki za pomoc..
Witam wszystkich gorąco.Mam na imie Rafał,pochodzę z oklic Oświęcimia. Mam nadzieję,że dzięki pomocy forumowiczów nie będę miał problemów z moją Audiczką...Pozdrawiam