Treść opublikowana przez gacor
-
[B6 AWX] Czas nagrzewania się silnika
U mnie jest podobnie. Nie stresuj się
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Koledzy OLO_GDA i Zimny Chirurg dzięki za sensowne odpowiedzi
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Witam ponownie.Muszę ponowić temat ponieważ znowu dopadła mnie ta sytuacja.Tyle,że w zbiorniku jest połowa stanu. I nie wiem za bardzo teraz od czego zacząć. Może ktoś pomoże.pozdro
-
[B5 ADR] Co to za część?
klima włącza się od +15 stopni
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc - przewody paliwowe
Jest tutaj gdzieś forumowicz TOM77...Znajdź go i poproś o kontakt. POdobno gość pracuje w hurtowni moto i ma dostę do części w super cenach.
-
[B6 AVB] Brak podświetlenia
Panowie takie pytanko. Kupiłem u gościa jakiś czas temu radio Concert. Po podłączeniu okazało się,że: 1. Przyciski radyjka w ogóle nie są podświetlone 2. Wyświetlacz radia ściemnia się tak jak panel kimatronika 3. Radyjko nie wyłącza się po wyjęciu kluczyka Jak mogę w prosty sposób stwierdzić czy mam CAN szynę... Dzięki za pomoc
-
[B6 AVF] Dziwne wskazania temperatury płynu chłodzącego
Miałem kiedyś podobny problem i okazało się,że jest walnięty wskaźnik temp. Po wymianie SILNICZKA KROKOWEGO STERUJĄCEGO WSKAŹNIKIEM wszystko jest OK.
-
[B5 AFN] Bioester do audi ?
Najlepszy jest zwykły ON. Żadnych wynalazków!!! Jakieś BIO-estry albo VERVY czy ULTIMATE,to do Żuka albo do Zaporożca...Ale nie do Naszych laleczek....
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Wyjeżdżę to co zatankowane i obadam sytuację. Jak się coś dowiem to się odezwę.
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Kolego antonio. Zatankowałem,wskoczyłem na prostą,i jazda. Nawet przy 3500 obrotów wszystko było OK. Żadnego trybu awaryjnego. [br]Dopisany: 29 Lipiec 2009, 20:04_________________________________________________Jeszcze jedno. Przed tankowaniem zdarzyło mi się to dwa razy (w ciągu jednego dnia). Po tankowaniu jest już dwa dni i nic się nie dzieje. Sam już nie wiem co o tym myśleć
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
3000 obrotów i osłabł... A o dziwo po zatankowaniu w tym zakresie obrotów wszystko jest
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
OK. Tyle,że już sporo na rezerwie jeździłem.FIS pokazywał "20". I tak jak już napisałem,gazu nie szczędziłem. Na 3 tyś. obrotów wchodził.
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
No właśnie. Ja tego gazu nie oszczędzałem..Sam już nie wiem...
-
[B6 AVB] Spadek mocy..dziwny przypadek
Witam.. Czy jest to możliwe,że odczuwalny jest spadek mocy (przejście w awaryjny) w związku z małą ilością paliwa w zbiorniku??? Pewnie to trochę śmieszne,ale po zatankowaniu nagle wszystko jest OK. Nie mam porównania,ponieważ po raz pierwszy zdarzyło mi się wyjeździć zbiornik prawie do zera. Co wy na to??? Podobno w niektórych benzynkach (nie koniecznie Audi) dzieje się tak samo i nawet komp o tym informuje...
-
Charakterystyki silników diesla montowanych w Audi
A dla 1.9 TDI 100 KM...Skoro taka mądra głowa jesteś moderatorze.)))))
-
[ALL B6] Zmiana Blaupunkt canberra cm 84 na Audi Chorus
Wielkie dzięki spiidy. Bardzo mi pomogłeś. Pozdro
-
[ALL B6] Zmiana Blaupunkt canberra cm 84 na Audi Chorus
Witam serdecznie.... Od kilku miesięcy jestem w posiadaniu Audiczki. W aucie zamontowane jest radyjko Blaupunkt canberra cm 84 ze zmieniarką. Chciałem założyć oryginalne radyjko Audi Z CZERWONYM PODŚWIETLENIEM. Gdzieś wyczytałem,że do tego podświetlenia jest specjalny CZERWONY kabelek w instalacji radia. Czy jest to w ogóle możliwe??? I czy w audi były montowane takie radia,które mam obecnie??? Czy po prostu ktoś sobie coś pozamieniał. Z góry dzięki za pomoc...
-
[B6 AVB] Klima a czujnik temperatury zewnętrznej
Faktycznie trochę się wychyliłem. Sorki....
-
[B6 AVB] Klima a czujnik temperatury zewnętrznej
Witam...... Takie pytanko. Czy czujnik temperatury zewnętrznej ma jakiś wpływ na działanie klimatyzacji? Przy jakiej temperaturze zewnętrznej w A4 z 2001 można włączyć klimę? Podobno na wyświetlaczu powinna pojawić się jakaś śnieżynka. No chyba,że u mnie w garażu jest tak zimno. A swoją drogą to ten czujnik temperatury zewnętrznej mam chyba uszkodzony. Jak wjeżdżałem do garażu to pokazywał +6 stopni i tak zostało.
-
Kody climatronika Audi A4 B5
Nie wiem co jest grane,ale u mnie to nie działa . Chyba,że coś źle robię.....
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Koledzy sztomel i kgluchskorzystam z Waszych porad.Może faktycznie mechanik jest do ..... Jeszcze raz wielkie dzięki koledzy. Jak coś będę wiedział to oczywiście napisze. Pozdrawiam[br]Dopisany: 23 Listopad 2008, 08:15_________________________________________________No i po problemie. Winny wszystkiemu był silniczek krokowy napędzający wskaźnik. Wreszcie wszystko dział OK.Dzięki wszystkim za pomoc
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Kolego sztomel to nie tak. Według wskazań VAG wszystko jest w porządku (no chyba,że mechanik nie umie się nim posługiwać tak jak należy). Problem polega na tym,że wskazówka temperatury nie zawsze działa. Często jest tak,że w ogóle się nie ruszy i po zapaleniu silnika,i po przejechaniu nawet 20 kilometrów. A jeżeli już ruszy to max. jej wskazanie to około 70 stopni i zdarza się,że spada na sam dół w trakcie jazdy. Poza tym po zgaszeniu silnika wskaźnik (jeżeli już coś pokazał) to spada na dół nie tak płynnie jak wskaźnik paliwa tylko (ja tak to nazywam) "ruchem szarpanym". Więc jeżeli ktoś miał podobny problem to niech mi podpowie co mam robić bo za chwile wszystkie włosy sobie z głowy powyrywam. Za miesiąc wybieram się do Niemiec i dobrze by było,żeby to chodziło jak należy. Jeżeli idę z tą naprawą nie tą drogą,to nakierujcie mnie na właściwą. Z góry dzięki za POMOC
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
NIestetyt to nie wina czujnika.Szukamy dalej.....
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
Jutro wymieniam czujnik temperatury to odpiszę czy coś się zmieniło. Rozmawiałem z jednym elektonikiem (polecany przez kilku znajomych) to stwierdził bez zastanowienia,że jest to wina właśnie czujnika temperatury. Oby tak było.
-
[B6 AVB] Wskaźnik temperatury - dziwne zachowanie
To znaczy,że według VAG nie pokazuje żadnego błędu ani termostatu,ani czujnika temperatury.Na wszelki wypadek wymienię ten czujnik temperatury,żeby mieć 100 % pewność.