-
[B5 AFN]Problem po wymianie termostatu
cały dzień próbowałem odpowietrzyć układ i dalej słychać przelewanie i nie grzeje, już nie wiem co to może być jutro jeszcze potraktuje nagrzewnice odkamieniaczem . Ostatnio po krecie było 2 tygodnie dobrze
-
[ALL B6] Czy jest ktoś z Katowic kto ma vag-a i mógłby mi pomóc oraz pomoc w zakupie vag ?
Witam tez jestem z Katowic i tez szukałem kogoś z Vag-em i niestety nikt nie odpisał, kupno to nie problem bo koszt około 100 zł jednak boje sie ze nie poradzę sobie z obsługa , możemy coś razem pokombinować pozdrawiam
-
[B5 AFN]Problem po wymianie termostatu
po pierwsze nie grzeje a z okolic kokpitu przy dodaniu gazu dziwne odgłosy , cały czas przy odpowietrzaniu wylatuje z dziurki piana czyli woda z powietrzem
-
[B5 AFN]Problem po wymianie termostatu
Witam po wymianie termostatu nie mogę odpowietrzyć układu i nie grzeje klimatronik , raz jest niby dobrze a raz zimne .Temperatura po wymianie na 49 kanale około 88 do 91 wcześniej było max 80 termostat ori płyn g12 co jest grane klimatronik wyrzuca 22.1 i 4.3 pozdro
-
[B5 AFN] Prośba o sprawdzenie logów -Katowice i okolice
Witam kto może mi podpiąć pod kompa i sprawdzić logi w moim AFN bo coś sie dzieje dziwnego z autem(słaba dynamika) chodzi o to że na razie nie mam kabla ,a i tak nie będę wiedział jak to zrobić pierwszym razem oczywiście podjadę i zapłacę pozdrawiam
-
[B5 AFN] Słaba dynamika - co to może być ?
witam wydaje mi sie ze auto jest słabsze czy winna może leżeć po stronie nie szczelności tego układu http://allegro.pl/item478420145_rura_plastikowa_do_interculera_audi_a4_avant_tdi.html vag nie wyrzuca błędu , paliwo te samo czy można kupić używkę czy lepiej taki układ nowy ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Patryk Audi a4 avant 1.9 AFN quattro pozdrawiam
cali78
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta