-
Nie otwiera się klapa bagażnika z pilota
a jak otwierasz pilotem to przytrzymujesz chwilę przycisk ??
-
[B6 AWX] Wyminiłem olej stan ok i dalej świeci się minimum
zanim wymieniłem miałem właśnie minimum i mi się świeciło, pojezdziłem 2 dni i dzisaij zgasło pozdrawiam
-
[ALL B6] Czy jest ktoś z Katowic kto ma vag-a i mógłby mi pomóc oraz pomoc w zakupie vag ?
a wiesz jakiego kupic zeby dało się nim wszystko robic ?? ja kupie po nowym roku to możemy się spotkac i pokombinowac coś
-
[B6 AWX] Wyminiłem olej stan ok i dalej świeci się minimum
świeci się ikona oliwiarki i napis min
-
[ALL B6] Czy jest ktoś z Katowic kto ma vag-a i mógłby mi pomóc oraz pomoc w zakupie vag ?
witam mam pare błędów np świecąca się poduszka, service i pare innych dupereli czy jest ktoś z Katowic lub okolic kto posiada vag-a i mógłby mi pomóc i teraz druga sprawa ile kosztuje taki interes bo może bym sobie go kupił, co mi jest potrzebne oprócz laptopa bo to mam
-
[B6 AWX] Wyminiłem olej stan ok i dalej świeci się minimum
a czy odpięcie może miec jeszcze jakies inne skutki cos mi sie zresetuje albo cos ?? na ile czasu odpiąc ??
-
[B6 AWX] Wyminiłem olej stan ok i dalej świeci się minimum
witam miałem mało oleju, zaświeciło mi sie stan oleju minimum, nie dolewałem juz tylko wymieniłem, stan jest ok a dalej świeci się minimum to powinno samo znkinąc czy trzeba skasowac vag-iem pozdrawiam
-
[ALL B6] brak oświetlenia w bagażniku
witam gdzie znajduje się czujnik który odpowiada za oświetlenie bagażnika i włączenie tej lampki na krawędzi klapy podświetlenie bagażnika działa tylko na pozycji tej która nie gaśnie nigdy, na tej kiedy powinno się zapalac po otarciu nie działa pozdrawiam
-
[B6 AMB] Ciekawy sposób działania wskaźnika paliwa
ja nie mam fis ale zauważyłem u siebie dokładnie to samo, jak jeżdże oszczedniej albo wyjade z miasta to od razu w baku robi się więcej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich serdecznie moje auto to a4 b6 1.9 tdi awx avant pozdrawiam
sebor
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta