-
Spociki w Kielcach
Wpadac, jak narazie sam jestem:-P
-
Spociki w Kielcach
będę
-
Spociki w Kielcach
o 18 bede WTC??
-
Spociki w Kielcach
Karolu także będę na targach w Bielsku, a dokładniej w środę.
-
Spociki w Kielcach
Rozumiem ze czerwona góra 23.06 15.00?
-
Spociki w Kielcach
23.06 Czerwona góra 15:00??
-
Spociki w Kielcach
Ja też chcę
-
Spociki w Kielcach
Ajj... szkolenia, delegacje i przeoczyłem forum
-
Spociki w Kielcach
Panowie kiedy kiedy??
-
Spociki w Kielcach
mi tak po 18 przed 19 pasuje jak coś
-
Spociki w Kielcach
Ale będzie ktoś czy znowu 2 osoby??
-
Spociki w Kielcach
Później
-
Spociki w Kielcach
W niedziele ja się pisze
-
Spociki w Kielcach
Jestem na tak
-
Obniżanie zawieszenia w Audi A4 B6 i B7 sprężynami
Panowie prosiłbym o małą pomoc W A4 miałem zawieszke 1BA, obecnie mam gwint ale ze wzgledu ze jest za twardo chce wlożyć 1BA ze springami weitec -30. Są do kupienia spręzyny weitec o numerze AU504VA/517. I teraz pytanko o ile one obniżają?? Szukam katalogów z takimi oznaczeniami sprezyn ale nic... Z góry dzieki