Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Elwood

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no tak, kupilem zielony mineralny taki jak powinien byc, ale jak mam go wymienic... musialbym spuscic jakos tamten a raczej nie mam na to warunkow... dopiero w czwartek (mooze) bede u mechanika... :/ sam raczej nie dam rady... a dolac z czerwonego na zielony to chyba nie mozna... chyba zeeee... jak np dzsiiaj po 2dniach nie dolewania, podchodze do auta, patrze pod maske a w zbiorniczku pustooo, to moze poczekac tam z nowy az samo wszystko wycieknie i dolac zielonego..?? pozdrawiam
  2. Niestety Panowie.. cieknie spod lewej marzety maglownicy... i teraz nasuwa się pytanie, czy to jakas tam uszczelka, którą można wymienić czy do wymiany maglownica...? mechanik ma wolny dzień dopiero w czwartek... :/ pozdrawiam
  3. witam.. koledzy... 2 dni temu kupiłem sobie audi a4:) wszystko ładnie pięknie, sprzęt na prawde super, z tym, że sprzedający powiedział mi, że w ostatnim tygodniu coś zaczął uciekać płyn od wspomagania. poprzedni właściciel kupił płyn i dolał, poł litra zostało, więc dał mi na zapas:D jest to płyn koloru czerwonego a dokładnie jakiej firmy to napisze jutro jak sprawdze. już pusta butelka bo dolałem reszte przed te 2dni:( o co chodzi, że ten płyn tak szybko ucieka...? czy wina może być w tym, że padła jakaś uszczelka, czy może nie ten płyn...? z tego co wcześniej przeczytałem, to powinien być jakiś płyn mineralny koloru zielonego, a ten jest jakiś czerwony. czy po zmianie na te mineralny zielony może się uspokoić...? to moje 1 audi :x z góry dzieki, pozdr
  4. witam.. dopiero co kupiłem Audi A4 i mam takie małe pytanko... czy poniżej 0 stopni klimatyzacja ma prawo się nie włączać? ;( bo u mnie nie działa... a niestety w cieple nie mam jak sprawdzić bo auto stoi na dworzu i ciągle jest śnieg. pozdrawiam
  5. witam wszystkich posiadaczy audików. :> :> jestem świeżo po zakupie mojej maszynki, Audi A4 1.8 B+G (sekwencja) z 95r. narazie zwracam się bardziej ku zaczerpnięciu wiedzy od fachowów i osób, które już jakiś czas użytkują te samochody.. no a z czasem i ja bede staral sie pomagac na tyle na ile bede potafił pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.